» Poradna » Windows (a jiné OS)

Společné hry v kanceláři po síťi

Ahoj , moc rád bych věděl jestli není jednoduchá hra nebo třeba malování které se nejlépe nemusí instalovat do počítače .. Chtěli by jsme to do kanceláře , něaké malování třeba které jde přez síť aby jsme si mohli kreslit nebo něco takového..Koukal jsem na internet a nic jsem nenašel..Jen opravdu hry staré co se hráli po síťi..Ale je to potřeba hodit třeba na lištu a tak..Děkuji za zpětnou vazbu :)

Odpovědi na otázku

Urban Terror jsme sveho casu v kanclu hravali...

bulanci? atomic bomberman online?

Vždyť bulánci..já na to zapoměl úplně .. Díky :D

na kreslení přes síť lze použít sdílenou Kresbu Google. Ale myší se moc kreslit nedá.

O jedný bych věděl- práce, makat a nekecat.

Záleží co tam má dělat v některých případech by bylo lepší kdyby hráli tu hru

A zopakovat si pravopis, v tom mají mezery...

V práci radši makej. Toto se dá vyhodnotit jako velmi rychlý důvod k ukončení pracovního poměru. Firemní počítače jsou firemním majetkem, tobě je PC zapůjčen pro pracovní činnosti, ani netušíš co všechno se vyhodnocuje z běžného kancelářského provozu PC. Běžně se udává že je každý den 1 hodina z pracovních 8 hodin, promrhána nevydělačnou a soukromou činností, kterou ale firmy platí a proto je tlak na snižování těchto časů.Budeš hrát piškvorky :) k tomu je nejlepší MS Whiteboard.

Co třeba něco, co jde hrát přes email? V podstatě tak můžete hrát cokoliv co ani nemusí být na PC (šachy, dáma, go, shogi, lodě,...). Jen oba musíte mít celou hrací soupravu. Některé hry by šly pustit i offline na PC, jen musí umožnit ovládat oba hráče.

Jen tak mimochodem, docela běžně se sleduje provoz na síti i v rámci jednotlivých počítačů, takže hraním online her ve firemní síti si koleduješ o průšvih. Když už musíš, tak pař hry na soukromém mobilu nebo tabletu.

Děkuji vám , to zdIlení google je zajímavý nápad

A ještě zajímavější je sdílení

Worms World Party

Já bych doporučil radši Worms Armageddon.

agar.io po registraci se dá snad udělat i lokální server, instalace žádná, zábava náramná :)