Spojení setoboxu a monitoru

Dočetl jsem se v řadě příspěvků na netu, že lze spojit setobox a PC monitor, samozřejmě zvuk zvlášť. Použil jsem kabel, konektor HDMI ze setoboxu a konektor DVI-D do monitoru. Obraz nejde. Zkusil jsem kabel HDMI - DVI single link, pak jsem vyměnil za kabel HDMI - DVI dual link, nic nepomohlo. Zvuk jsem vytáhl pomocí redukce SCART - jack samice a připojil aktivní repro, to funguje. Obraz nejde. Věděl by někdo, co s tím? Byl bych vděčný, řešení setobox - monitor je pro staré rodiče místo TV karty v PC. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Neznámý set-top box se k neznámému monitoru připojí neznámo jak...

STB je Evolveo Omega T2, DVB-T2, monitor je Dell Professional P2211H - LED monitor 22".

Redukce nebo kabel HDMI - DVI.

Psal jsem, že jsem zkoušel dva různé kabely DMI - DVI. Prosím o radu, co bude užitečná.

Pokud zarizeni zjevne nefunguji podle specifikaci, pak existuje jedna uzitecna rada:Neblbnete se STB a muzealnim monitorem a kupte si TV. Nejaky cinsky kram dnes nestoji tolik, aby se to nevyplatilo. :o)

Pre správne fungovanie musí monitor podporovať HDCP. Bez toho ti to nepôjde.

Podporuje, alespoň podle návodu..