» Poradna » Počítačové sítě

Spojení ntb s hlavním pc(s internetem)

Tak se o to pokoušim už zhruba dva dny v kuse... na ntb jsou Visty a na domácím pc ještě xpečka a za boha mi nejde udělat síť...síť jde na obou pc vidět ale že by byla funkční to se říct nedá... o připojení na internet skrze připojení na domácím (modem Any Data ADU E-100H) ani nemluvě...
nějaká rada...???
čekal sem od Vist teda lepší kompatibilitu.. to se MS moc nepředvedl....

Odpovědi na otázku

problem neni u Visty ale u vyrobce HW. A jeste - existuje takova vec jako technicka podpora u cehokoliv. Staci zavolat nebo napsat maila.

musel bys mit pc jako sever nastaven na sdileni internetu budto komunikovat pres sitovou kartu noteboku a pc nebo pres firewire lze jen xp_xp xp na vistu nemam odskouseno.