» Poradna » Ostatní

Spojení kvadrokoptéra - vysílačka

Koupil jsem si komplet koptéru s vysílačkou a brýlemi (http://www.banggood.com/Eachine-Assassin-180-FPV-... ).Trochu jsem se v nastavení té vysílačky šťoural a omylem jsem to vyresetoval do továrního nastavení. Od té doby se mi nechce spojit koptéra s vysílačkou. Prohledal jsem spoustu serverů, ale řešení jsem nikde nenašel.Prosím o pomoc, díky.

Odpovědi na otázku

Má to 40 kanálov, takže nastaviť zhodný kanál na vysielači aj prijímači. Postup je určite v priloženom návode.