» Poradna » Programy

Spojení fotek ze dvou digitálů do jednoho souboru dle data

Chci spojit fotky z dovolené ze dvou různých digitálů (Kodak a Panasonic) do jednoho souboru a seřadit je dle data a času. Jde o sobour 60+40 fotek a nechci to rovnat ručně jak to lze např. v power pointu.
K tomu bych chtěl přidat zvuk.
Něco jednoduchého. Z programu znám Power point, občas prohlížím fotky v Irfanu.

Odpovědi na otázku

Irfan umi udelat slideshow (nejen) do exe souboru, podivejte se do nabidky slideshow, da se tam toho nastavit pomerne dost (vcetne hudby na pozadi)

Tak jsem zkousil v Irfanu uspořádat jiné jednotlivé fotky z let 2008-9 dle data, kliknul jsem uspořádat soubor dle data, ale při prezentaci se smíchal rok 2008 a 2009 jak se mu chtělo. Něco špatně ? Ale co ?