» Poradna » Programy

Spojení dvou .avi souborů do jednoho

Zdravim. Mám v počítači celovečerní film, rozdělený do dvou .avi souborů:
NázevfilmuCD1.avi + NázevfilmuCD2.avi. Oba soubory jsou cca 700 MB velké.
Poraďte, prosím jednoduchý, časově nenáročný způsob, jak tyto dva avi soubory spojit do jediného avi souboru.

(na jedné konkurenční poradně jsem dostal tip na program "Boilsoft Video Joiner" - což je ale pouze trialware. Nevíte někdo prosím o nějaké free alternativě?)

Odpovědi na otázku

Když se chce je všechno free

VirtualDub (www.virtualdub.org).