» Poradna » Programy

Spojení 2 PDF

Ahojte, potřeboval bych trošku poupravit 2 pdf a sloučit do jednoho. Dostal jsem v mailu naskenovaný delší dokument ve 2 pdf, kde v jednom jsou sudé stránky a ve druhém jsou liché stránky vzhůru nohama. Navíc jsou v obou dokumentech sežazené od poslední stránky po první.Potřeboval bych z toho udělat 1 pdf, kde by byly stránky za sebou a správně otočené, tak jak je to v knize.Jak a čím to jde udělat? Děkuji

Odpovědi na otázku

Na to používám Adobe Acrobat X Pro. Pokud potřebuješ upravit jen jeden dokument a nechceš sw kupovat, využij trial verzi. ☺

Jednoznačně Adobe Acrobat...

Je nějaký zásadní rozdíl mezi verzemi X Pro, XI Pro a Pro DC?

Dva roky vývoje.

No ty budeš dobrej k*kot

Nejvíc se mi osvědčil nástroj PDF Split and Merge. Umí spojovat soubory, měnit pořadí stran, otáčet stránky, lze nastavit češtinu a je to freeware.

Tiez pouzivam, a mozem ten SW len pochvalit.

PDFtools to taky umí... Freeware.

zkus http://portableapps.com/apps/office/pdftk_builder... případně PDF Architect dodávaný spolu s PDF Creator