Splinter Cell: Pandora Tomorrow - ochrana proti virt. CD-ROM

Zdravim,koupil jsem grafiku s dvema hrami: Prince of Persia a SC:Pandora Tom. Bohuzel mi po spusteni hra zahlasi, ze mam vypnout vsechny virtualni CD-ROMky, ale i kdyz to udelam ("odmontuju" je a vypnu virt. program), porad to hlasi to same. Myslim, ze se jedna o ochranu Safedisk, ale to si ted nevybavim.Nevite nekdo jak si zahrat konecne jednou legalni hru?

Odpovědi na otázku

sice ti neporadím, ale nejsi v tom sám, jsem na tom úplně stejně - stejné hry, stejný problém.