» Poradna » Ostatní

Splašená myš

dobrý den,mám problém při přáci s myší-když chci například přesunout otevřené okno na ploše a jako dřív když to balo bez problémů tak jsem uchytil myší za horní okraj a libovolně posunul -tak se mi ihned toto okno otevře celé a nejde plynule přesunovat a nebo když si chci zkopírovat myší určitý úsek textu tak jsem dříve zajel myší vedle něj zmáčkl jsem si LM a při podržení stlačené myši jsem si označil přetažením po textu tuto požadovanou část,která se mi zabarvila modře a potom jsem na něj klepl myší a zadal zkoupírovat a měl jsem to zkopírované v myši a mohl jsem si to libovolně vložit. Ovšem tet se projevuje chyba -kdy se mi tento označovaný text nezabarví/neoznačí modře celý jen čast a nebo se označí celý text a někdy jen nějaká část . Všechna práce je taková splašená a trhavá. Zkoušel jsem i jinou myš a je to stejné. Co myslíte že to může být. Používám běžnou myš na USB připojení. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Jestli to dělá i s jinou myší, která je na 100% v pořádku, tak jedině SW chyba, tj. malware / virus. Dát to v tomhle případě do servisu.