» Poradna » Programy

Špión

Zdravím. Nemáte někdo zkušenosti s nějakým programem, který je schopný zaznamenávat všechno co se děje v počítači. Konkrétně mi jde o zaznamenání došlých a odeslaných mailů na portálu email.cz

Odpovědi na otázku

Tady si protirecis, nejdriv chces program ktery zaznamenava cinnost ve tvem pocitaci. Takovejch je hodne to neni problem.Ale pak chces vedet co se deje na email.cz to ho chces hacnout ci co?

Ne, tak jsem to nemyslel, asi jsem to blbě napsal. Prostě mám mail na email.cz a jde mi o to když se ze svého počítače přihlásím ke svému mailu a budu psát nějakou zprávu, zda existuje nějakej soft, kterej tu mou zprávu zaznamená. Žádný nabourávání se do cizích stránek

Na sledovani aktivit na pocitaci (zaznam vsech cinosti s prehranim) treba: http://www.stealthactivityreporter.net/Nebo: http://www.freedownloadscenter.com/Utilities/Access_Control_... jsem.Pokud je o pouze sledovani posty, sla by preposilat na lokalni postovni server (nutne nainstalovat), ktery by ji preposilal a pochopitelne zaznamenal. To se jedna pouze o odesilani posty. To je muj teoreticky nazor, myslim ze by to slo, ale nejsem si jisty. Na monitorovani prijimane posty by mozna sel pouzit nejaky antispam filter, ktery by postu filtroval a logoval (pripadne archivoval), ale taky si nejsem jisty zda tohle existuje.

hlidaci pes. Zaznamenava skoro vse.