» Poradna » Notebooky

Špiní se bílý notebook?

Zdravím, ti co mají bílý notebook - špiní se vám často? Jde to umýt? děkuji

Odpovědi na otázku

ano, ano

Bílý není pro čuňata, na něm v rukavičkách.Na víko klidně hadřík od Jaru

pod rukama mi prošlo už několik starších netbooků od Aceru a Asusu a ani jeden nebyl zažloutlý nebo nějak trvale zašpiněný. Většina běžného "oblemcání" lze dostat pryč vlhkým hadříkem s trochou Jaru.

na černém otírám čmouhy prstem na rychlo, aby neviděli hosti, což by na bílém vidět bylo. Měl jsem telku přenosku, šla nedávno do odpadu krásná bílá, až mi líto bylo. Záleží co výrobce použije za materiál

Špiní se i černý, jen to na něm není vidět tolik jako na bílém.