» Poradna » Windows (a jiné OS)

Spin Tires problém se spuštěním

Dobrý den, stáhl jsem si hru Spin Tires tech.demo z oficiální stránky( http://www.spintires.com/!/demo ), když sem hru nainstaloval a později spustil vyhodilo my to známou hlášku "Program přestal pracovat" Když jsem hledal na internetu tak sem se dočetl že je třeba změnit nějakou hodnotu, ale nevím čeho a jak, dál to nebylo uvedenéHW Spin Tires :Windows XP, Vista, 7, 8 - Processor: 1.2GHz or faster - Memory: 512MB RAM - DirectX®: Version 9.0cSystem mého notebooku : Windows Vista - 1.60 Ghz , 2GB ram , 32bit , Memory 512MBJe to pomalý krám ale jako lajk si myslím že by to mělo jít v pořádku

Odpovědi na otázku

Dělá mi to to samé, i když mám Win XP, dvě jádra 3,40 Ghz a 4GB ram.Už sem zkusil asi pět verzí téhle hry a vždy to zahlásí program přestal pracovat, odeslat zprávu o chybách atd.

Ahoj, mám stejný problém a žádné řešení.

Mám stejný problém, zřejmě tam mysleli změnit hodnotu VRAM, taky bych rád věděl jak nato, protože mě nejde ani hra DayZ a tam poradili, at změnim hodnotu VRAM. Třeba to nemusí být VRAM hodnotou, ale něčím jiným.

Čus, dejte pravým na vlastnosti a tam kompatibilita a tam je Windows xp service pack 1-3 a tam nastavte váš operační systém a pojede to :)

Mám to taky mám notebook I5--230m 2x2,6 boost na 3,2 12GB ram,3gb grafiku :D a nejde to :/

už opraveno použijte tento návod Původně poslal Allozorro :1. Spusťte Steam a klikněte na LIBRARY.2. Klikněte pravým tlačítkem na MudRunner> Vlastnosti.3. Klepněte na kartu MÍSTNÍ SOUBORY a poté na tlačítko ZMĚNIT MÍSTNÍ SOUBORY.4. Zkopírujte soubory Config.xml a ShaderCache.sdc.5. Spusťte Průzkumníka Windows nebo Průzkumník souborů na hlavním panelu.6. Otevřete místní disk (C :).7. Otevřete složku Uživatelé a poté složku se svojím mémen.8. Přejděte na AppData (*)> Roaming> SpinTires MudRunner.9. Vložte a nahraďte soubory Config.xml a ShaderCache.sdc.10. Spusťte MudRunner.(*) Složka AppData je ve výchozím nastavení skrytá. Zobrazení této složky:WINDOWS 7- Spusťte Průzkumníka Windows na hlavním panelu.- Klikněte na Uspořádat> Složka a možnosti hledání.- Klepněte na kartu Zobrazit a zaškrtněte políčko Zobrazit skryté soubory, složky a jednotky v části Skryté soubory a složky z rozšířeného nastavení.- Klikněte na OK.WINDOWS 8/10- Otevřete Průzkumník souborů na hlavním panelu.- Klikněte na kartu Zobrazit a zaškrtněte Skryté položky. (Dôležité!!)Niesom autorom, ale tento návod mi pomohol.