» Poradna » Web a internet

S.piesearch.com

Ahoj, nasáčkoval se mi mezi vyhledávače s.piesearch.com, zkoušel jsem jej smazat ale nemá ani na konci křížek na smazání. Zkoušel jsem obnovit nastavení v Google chromu a nakonec jsem jej zcela odinstaloval a znovu instalace, ale nepomohlo nic.Je tam stále a nejde nijak dostat pryč. . Víte někdo jak jej zrušit?Dík za případné rady. Wilda

Odpovědi na otázku

Ještě bych dal sem ukázku toho vetřelce.http://i.imgur.com/2KAbIjL.png

Mám ten samí problém, také nevím co s tím..

Návodů je na to na netu dost. Např.:https://malwaretips.com/blogs/remove-piesearch-com/

Ten istý problém, a nejde to odstrániť všetko som skušal aj platene programy registrované .. a nič nefunguje.. jedine je preinstalovať celý systém.... takže asi tak. naozaj nič nefunguje ani v safe mode ...

a hijackthis ste skusali? ; resetnut browser do defaults?

Zkoušel jsem reset.. dokonce odinstalace browseru a zpět nová instalace.. Nic nezabralo, ani ty placené programy na očistu spyware.... dokonce mi toto dalo blok na nastavení možností správce... nešlo to změnit..Mě nakonec pomohla OBNOVA.... snad to zabere i u jiných nešťastníků..... Tentokrát jsem uklouz lehce...ufff

Ak cez registre by to malo ísť. Niekde tam ten pierce byť musí a buď prepísať na google.cz, alebo to vymazať. Daj si sandbox a si v suchu. Ak niečo chytíš, piesoček vysypeš

Už vieš na čo sa používa sandbox?