» Poradna » Ostatní

SPIDER MAN 3 !!! POMOC !!!!

Dobry den vsetkym. Mam hru Spider Man 3 . Po nainstalovani a po cracku hru spustim . No nejde my obraz ale iba zvuky . Inak povedane vydim len tmu a pocujem zvuky . Co mam robit . Viem ze hra je HW narocna ale malo by my to minimalne pustit aj obraz . Ved The Elder Scrolls 4 Oblivion som pustil bez problemov. Mam 2ghz , 512 ram , 128 mb ATI 9600 series . Prosim poradte .

Odpovědi na otázku

Myslím si, že si grafická karta tvého počítače se hrou nerozumí. Stejný problém jsem měl u hry Soldiers in Army, kterou jsem se pokoušel spustit na starším počítači, který sice min. konfiguraci splňoval, ale spustila se mi jen hudba a první 2 úvodní obrazovky a pak jen hudba a tma. Nyní hru pařím na novém Notebooku ve full HD.

to nato rovno zabudni. Spiderman 3 vyžaduje grafickú kartu so SM 3.0 (Shader Model 3), čo tvoja grafika nepodporuje.

jo tak to mas jeste dobry! ja mam novu GF8800 320MB, 2GB DDR2,5200+ athlon dual core, 250 GB HDD, a nemozem to spustit proste mam nejaky problem stym ze mi moja grafika nechce tuto hru zebrat a to sem sa nanu ohromne tesil!!! vsetko ide bezproblemu aj instalacka aj crack a ked potom dam spustit hru vyhodi mi nejaky problem odeslat, neodeslat. a nikto mi stym nevi poradit a uz sem skusal aj ovladace no vsecko nevimp roc to robi

Mne to na tej istej zostave ide v pohode.

Ty si na tvy konfiguraci pustil Oblivion? Proboha v jakym rozliseni?

prosim vas neviete my povedat priblizne rozlohu NY v tejto hre ?

+/- 1m2

coze ? ako moze mat 1m2 . nie nahodou Km 2 . a 1 ? musi mat viac . jeden nema ziadna hra