Speciální pamět Kingston pro notebooky DELL?

Zdravím,
vlastním notebook DELL Inspiron 6400,
dosud jsem v něm měl: 512MB RAM přímo do DELLu + 1GB Kingston.
Nyní chci tyto paměti vyhodit a koupit 2x2GB moduly.

Na stránkách jednoho eshopu jsem našel paměti Kingston DDR2 667Mhz
www.okcomputers.cz ... za cenu 416 Kč

ale všimnul jsem si taky pamětí oznčených jako "Kingston - určeno pro netebooky DELL"
www.okcomputers.cz ... za cenu 684 Kč

zajímalo by mně jestli je mezi těmito paměťmi nějaký rozdíl, nebo je to jen marketingový trik.

předem díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Ne trik to není , prakticky několikrát týdně se tu člověk střetne s dotazem co s pamětí která se nekamarádí s deskou nebo s jinou pamětí. Ne vždy to jde prohodit a hlavně není to důvod k reklamaci. Tedy tyhle vám v Dellu zaručeně půjdou , jiné taky ale pokud ne, není to důvod pro kladné vyřízení reklamace.

Prostě jsou ozkoušené s vyšší garancí.