» Poradna » Mobily

Spatny obraz AXIS 211W

Zdravim,Problem se tyka obrazu z IP kamery AXIS 211W. Obraz je v mistech, kam dopada svetlo strasne presvetleny a kontury vytvareji duhu. Viz. obr.: https://owncloud.cesnet.cz/public.php.Zadnym nastavenim kamery se obraz nezlepsi. Nevite co stim, nebo je kamera na vyhozeni?Dik za odpoved

Odpovědi na otázku

Odkaz dej na nějaký normální fileserver, AbloadDE nebo UložTO z nouze. A pokud to nelze sežeň si k ní jiný podporovaný SW. Já to tak dělal vždy, u mě především k levnějším zařízením (ale ne vždy) byl přibalen takový SW na houno, co se zasekával, padal, neměl žádné možnosti. Čipy jsou často v zařízení shodné a mnoho SW může obsluhovat i tvoji kameru, jen o tom nevíš.

Pod odkazem je pouze tipnuty obrazek videa, neni to odkaz na live stream.Obraz je spatny primo z kamery - nedivam se na nej pres software treti strany.

Mně se to nějak nenačítá, zvolil bych jiné umístění, proto to píšu. Co se týká SW, na mysli mám, že pokud se dodaným SW nedá kamera dobře nastavit (nebo některé funkce chybí - o kterých ani nevíš) tak moje zkušenost třeba byla, že výrobky Plextor nejlépe neovládal dodaný SW, ale nedodávaný a extra placený PlexTools. To jsem chtěl říct, takže bych se poohlédl po něčem - funkčnějším.

aha, dal jsem to na onedrive http://1drv.ms/1QcdWhdspatny obraz to zobrazuje uz kdyz se pres prohlizec pripojim primo na kameru.

A ten obraz je taky uz ked sa pozries na kameru cez web browser?Resp. skusal si iny web browser?

ano, na kameru pristupuji primo pres prohlizec. FF, MSIE - neni v tom rozdil.