» Poradna » Počítačové sítě

Špatný firewall?

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, mám doma WiFi router, z něj přes LAN připojený stolní PC a přes WiFi mobily a notebook. Všechno jde úplně plynule, až na ntb, po chvíli se začne zpomalovat internet, až se postupně sekne např. YouTube a přestanou se načítat videa, nenačítají se ani jiné stránky. Na nějaké stránce jsem četl, že by to mohl být špatný firewall, používám Windows defender (BTW mám win10 64 bit). Čím jiným by to popřípadě mohlo být??Děkuji

Odpovědi na otázku

Ne. Příčinou je zarušená wi-fi. Paměť routeru se zahltí chybnými pakety a spojení spadne.Schválně zkus NTB připojit zkušebně kabelem - "závada" zmizí.....Zkus změnit kanál na jiný, méně obsazený - ale pokud bydlíš na sídlišti ap. stejně to nepomůže...

FW téměř stoprocentně špatný není. Víš, co je špatné?