» Poradna » Programy

Špatné zobrazování textu v prohlížečích

Zdravim, mám takový problém se zobrazováním textu na různých webových stránkách. Na některých stránkách se mi text jeví jako, kdyby nebyl antialiasovaný a chybí mu nějaké znaky. Děje se to jak ve FF 3, tak i v IE7.
Mám Win XP ENG, nastavený regionální a další nastavení pro češtinu a v prohlížečích mám nastavený Unicode UTF-8, zkoušel jsem to i různě přenastavovat, ale nic. Poraďte, čím by to mohlo být. Děkuji

Zde je náhled:
img207.imageshack.us ...

Odpovědi na otázku

Nemas nativni rozliseni.

Mám normálně nastavený 1280x1024 na 19" monitoru. Ještě mě napadá, že můžou chybět nějaký fonty a nebo problém s grafikou. Ale děje se to fakt jenom na některejch stránkách...