» Poradna » Programy

Špatné zobrazení stránky v prohlížeči

Zdravím,
měl bych na Vás jeden dotaz - ve všech prohlížečích (nejnovější Firefox, IE 8, Googe Chrome) se mi nekorektně zobrazují některé stránky (youtube, softpedia), nekorektnost spočívá v tom, že se mi zobrazuje stránka tahle - www.uloz.to ... .
Můžete mi prosím poradit, jak tento problém odstranit. Již jsem zkoušel přeinstalovat Adobe Flash Player, vypnout firewall, nic z toho však nezabralo.

Děkuji za rady
Karel

Odpovědi na otázku

1. http://portableapps.com/apps/internet/firefox_por... ...
2. Copak za síťové prvky jsou po cestě?

Tohle vypadá na blokování "něčím", ať je to nejmenovaný doplněk FF, nebo proxy...

Můžeš mi prosím říct, co s tím - nainstalovat a vyzvědět z toho nějaké informace?

To vypadá spíš na vyplé stylování. Zkus ve Firefoxu nahoře v menu zvolit "Zobrazení" -> "Styl stránky" a pak "Základní styl".

... a vypnuté obrázky (protože ty se bez stylu zobrazují taky).

Zkusil bych vymazat cache browseru, případně zkusit jiný prohlížeč (kvůli vyloučení výše zmíněného filtrování) ...

Proto jsem mu dal ten odkaz, ale klidně to může být nějaké filtrování, viz bod 2 (odpovídá tvrzení, že problém je údajně ve více prohlížečích). Ale protože se zmohl jen na přiblblého smajlíka, tak to nevidím nijak růžově...

Díky za rady, bylo to nastavením firewallu na routeru. Doufám, že uživatel ms usne, dovolím si smajlíka, když se operace zdařila .

Dej si tam Operu !

Já mám úplně stejný problém....co přesně jsi s tím udělal?

Zdravim, taky se mi to stalo a nakonec jsem zjistil že mi AdBlok blokoval obrázky. Takže pokud ho máte nainstalovaný, je pravděpodobný že to bude tím.

ja měl taky podobný problém... nekteré stránky mi nešly vůbec a některé se špatně zobrazovali... vyzokušel jsem snad všechno co mě napadlo... přeinstalovaval... formatoval... scanoval... nic... a pak jsem restartoval router... a už bylo vše ok... -_-"

Taky mi to dělalo u všech prohlížečů. Pak jsem zrušil blokování u PeerBlocku a pak již načítaly prohlížeče stránky v pohodě.

Měl jsem podobné problémy. Nicméně jsem zavčas zjistil, že je to způsobeno chybně nastaveným časem. Byl nastaven o několik let zpět.

Měl jsem stejný problém se zobrazením a řešením bylo správné nastavení data v počítači.

Díky moc za tuhle debatu,,,, udělal sem fakt všhecno stáhnul ccleaner,skoušel přehazovat prohlížeče dokonce naformátoval disky,a přeinstaloval windows, a furt, nic,, měl sem takový nervy že sem myslel, ,že tu krabici vyhodim z okna a koupim novou,, nakonec fakt pomohlo si nastavit datum,,,, nechápu jak je to možný ale pomohlo to,,,,

Tak to je dobrý

mne to delal adblok