» Poradna » Notebooky

Spatne zobrazeni pri bootovani z flash.

Ahoj, umel by nekdo poradit, jak vyzrat na NTB Lenovo Miix 320 (minibook+tablet)? Pri snaze o nabootovani jakehokoliv systemu - Linux, bootovaci Win, Back track) se pri nabehnuti otoci obraz o 90 st. a rozliseni se nejak zmeni, ze je obrazovka necitelna a nejde pokracovat v instalaci. Nepomuze ani pripojeni pres Hdmi na TV. Neznate nekdo nejake reseni. Dik

Odpovědi na otázku

Asi nějaká HW závada.

Hlava mě nebere proč tam cpe starý BackTrack (poslední BackTrack 5 R3 byl vydán 13. srpna 2012) Když ten ntb je v prodeji od 18. 8. 2017.

Dik, otazka znela ale uuplne jinak

Neznam konkretne tento kus, ale nemá třeba hw tl, na překlápění /zamčení displeje? Případně přímo v BIOSu / UEFI není nějaká volba ?Při použití tovární image systému je displej OK?Většina těchto "hraček" je přizpůsobená na dotykové Win8/10 a od výrobce mají specifické ovladače pro různé senzory jako např gyroskop, takže pokud si tam člověk chce dát něco svého tak se to pak může takto chovat.