Spatne zobrazeni obrazku v MS IE a videa ve WMP

Ahoj,mam problem se zobrazeni temer jakych koliv obrazku v prohlizeci MS IE6. Obrazky vypadaji takto: www.evo.wz.cz/problem.JPG . V mozille je to ok. Problem je ze, i videa vypadaji podobne, asi to je tim jak je IE integrovanej v XP. Nechapu to, protoze ikdyz jsou win nainstalovany 3x porad to vypada takhle...kdyby to byl problem hardware, tak to zase nepojede v jinych prohlizecich, ne ? Sehnal sem vsechny ovladace co potrebuju v nejnovejsich verzich a nic.. Poradite mi nekdo prosim?Mam WINXP, seznam hardware muzu dodat. Vyzkousel jsem tri ruzny graficky karty a na vsech to vypadalo uplne stejne...

Odpovědi na otázku

nemáš náhodou nainštalovaný nejaký urýchlovač surfovania ? napr.orange dodával k modemom program,ktorý urýchloval surfovanie,resp.načítanie stránok ale takým spôsobom,že zredukoval velkosť a rozlíšenie obrazových a multimediálnych súborov,v nastavení na max rýchlosť surfovania boli obrázky a videá zdeformované rovnakým spôsobom,ako na Tvojej ukážke

Nene, nic takoveho nemam. Tato situace nastava ihned po instalaci windows, kdy je system jeste bez jakychkoliv programu.

Tak to stejný mám ve W2000 a taky nevím co s tím.