» Poradna » Programy

Špatné vypalování - film se podivně chová a seká se v DVD

Zdravim,nedavno jsem chtel vypalit jeden film na DVD a prehrat to na prehravaci,jenomze at to vypalim jak chci tak se poslednich 45 minut(celkove ma film 2 hodiny a 20 minut) zacne brutalne sekat tak,ze to je absolutne nekoukatelne...delam to pres ConvertXtoDVD 4 a zkousel jsem snad vse,palim to na nejmensi rychlost(4x) ale porad se to dvd seka v prehravaci(v pc to jede normalne)..Predem dekuju za odpovedi.

Odpovědi na otázku

Vypaľovanie je dobré, len ty si povolil napaľovanie nad kapacitu DVD - klasické DVD má kapacitu 4,7GB alebo 120 min. záznamu (+ možno ešte 5-10 min - nezaručené). Pokiaľ by si to napaľoval na DVD-DL (dvojvrstvové (kapacita 8,5GB) tak by program nemusel povoľovať prekročenie kapacity (a teda i komprimáciu napaľovaných dát a ich redukciu).

Vypal to v programu DVDStyler a máš po problému.