» Poradna » Web a internet

Špatně se zobrazuje faceboook

Dobrý den,chtěla bych se zeptat - mám problém s facebookem otevřeným přes Google chrome...stránka vypadá jako špatně naformátovaný dokument ve wordu...písmenko jedno přes druhé..písmo velké, stránka naprosto rozhozená...přes explorer facebook funguje...můžete mi prosím někdo poradit co s tím? Děkuji

Odpovědi na otázku

nepouzivať čističe ako je ccleaner a podobne

Dobrý den, já právě nic takového nepoužívám....rozhozený fb se začal zobrazovat asi před dvěma dny..do té doby bylo vše v pořádku...

https://support.google.com/chrome/answer/3296214Pro zobrazení rozšíření je úplně dole link. Jinak bych provedl ještě vymaz historie. Tj. "Další nástroje/Vymazat údaje o prohlížení". CTRL+SHIFT+DEL Třeba to pomůže.