» Poradna » Notebooky

Špatné připojení

Zdravím,mám už delší problém u svého notebooku. Notebook je sice staršího typu ale vše funguje jak má. Je eo to, že jsme si pořídili doma druhý router na který se mi můj notebook nepodařilo připojit. WiFi v notebooku mám funkční ,na druhém routeru šlape bez problému. Nový router je v pořádku ,protože na všechny jiná zařízení funguje normalne i na jiný notebook. Jenom ten můj se odmítá připojit ,nevíte nekdo prosim co by s tím mohlo být?

Odpovědi na otázku

Že by špatný kanál ????? Změnit v nastavení routeru

Co to znamená "nejde připojit"? Vůbec tu síť z nového routeru nevyhledá nebo ji vyhledá, ale při pokusu o přípojení se nezdaří?

WiFi normalne najde ,jde napsat i heslo ale nedokáže se pripojit

Skús nahodiť IP ručne

Nemáš na něm Visty?

Ak mas router nastaveny na mod 11bgn (11gn), tak sifrovanie nastav iba na WPA2/AES. Nesmie to byt nastavene na nejake 'auto', alebo zaskrknute dve rozne sifrovania WPA/TKIP + WPA2/AES.Ak to pomoze, tak vedz, ze chyba je v ovladaci wifi karty pre pocitac.Ak to nepomoze, skontroluj ci mas na routri region nastaveny zhodne z nastavenim ovladaca wifi karty pocitaca. Zrejme by tam malo byt vsade CZ.