» Poradna » Ostatní

Špatné připojení PS4 network

Ten problém je takový že mě nejdou zapnout aplikace v PS4 jako je třeba store a další aplikace a to PSN už dávno mám a jsem přihlášenej a když dám test připojení internetu tak je všechno v poho kromě PSN a další več je taková že se mě všechno hrozně zdlouhavě nančítá když kliknu na můj profil tak se mě to ani nechce načíst každopádně si uš nevím rady skoušel jsem uš dost věci hledal jsem i na internetu co bych mohl dělat ale nic moc jsem toho nedozvěděl . takže bych prosil o radu děkuju za zpětnou vazbu.

Odpovědi na otázku

- v mailu nic o BANu nepřišlo ?-z internetového prohlížeče se přihlásit na PSN portál jde ?-jaké připojení?-jaké máte nastaveny DNS nebo proxy ?