» Poradna » Programy

Špatné postavení obrazu na monitoru

Zdravím.Mohl by mi prosím někdo poradit, jak vyřešit tento,pro mě, závažný problém. Nedávno jsem si chtěl zahrát jednu hru tak jsem ji spustil, ale celý obraz se oběvi až na 3. čtvrtině monitoru. Ve zbytku obrazovky je černo, jako by tam končil monitor.
pozn.vyzkoušel jsem i jinné hry a dělají to samé, v nastavení monitoru jsem řešení hledal také-tam to není,v nastavení grafické karty to teké není, v ovladači to také není,týká se to především her Port Royl a Dračí oko
předem děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

a to rozliseni ve hre mas nastavene jak? stejne tam je jako v systemu? pripadne neni ve hre nejaka volba roztahnout na cely monitor? pak jeste mas lCD ci CRT?

lcd

si idiot od přírody? někdo nad tebou ti položil několik otázek a ty máš tak malej mozeček, že dokážeš odpovědět pouze na tu poslední? tak to pak ani raději nezapínej PC...

Zamysli se nad sebou, v celym Vesmíru to dělá jenom tobě.
V nastavení DirectX si vypni hardwarovou akceleraci zvuku nebo si sežeň starší PC, jinak nevym.