» Poradna » Web a internet

Špatně jsem zadal rok narození na Instagramu

Zadal jsem špatně rok narození na Instagramu a zablokoval se mi kvůli nezletilosti účet. Psal jsem odvolání a poslal i občanku že je mi 45 let. Jak dlouho takový proces odblokování může trvat a lze ho urychlit nebo prosím návod jak postupovat. Díky

Odpovědi na otázku

Pri 45 rokoch je rok narodenia 1975, takze co si tam zadal za blbovinu? 2975? 1075? 0975? Naco sa drbes na IG o piatej rano?

Neumíš počítat Pokud by se narodil v roce 1975, bylo by mu už 46 roků

Pokud se narodil na Vánoce, tak ne.

Miluje som tu čítal takú teóriu, že cca o tej tretej hodine alebo tak nad ránom sem chodia fakt debilné otázky... A toto je jedna z nich... Rovno priznaj že si si dal účelovo "nezletilý vek" a potom ťa zablokovala tá ich nová ochrana :D

Minule (nie miluje, určite ťa nemilujem, teda dúfam)

Bud rad, ze ti to zarazili hned zo zaciatku, lebo ked by si tam nieco napachal, tak by ti tu pedofiliu riadne spocitali. Vraj je to dvojstupnove, najprv ti to spocita sudca a potom ti to spocitaju ostatni chovanci.

Založit třeba nový jiný účet??? :D :D :D

prvne nam napis pravdu a pak ti poradime, tak to tu chodi, na voloviny nejsme zvedavy :D

"..a poslal i občanku že je mi 45 let..." JE vám 45 let a posíláte někomu přes internet ofocenou občanku kvůli nějakému fóru zaměřeného na teenagery? Tak určitě...

Tak třeba ofotil taťkovu občanku.

Posílat někam ofocenou občanku je blbost. Založ si nový účet a dej tam nějaké nové platné datum narození. Pokud nelze použít k registraci stejný email, tak si založ nový jen pro ten IG. Je spousta stránek nabýzejících emaily zdarma.