» Poradna » Windows (a jiné OS)

Spatne Heslo win10

Zdravím, včera koupenej novej notebok,a já opitej ho zprovoznoval,a neznám přesně ani h eslo ani meno,jde to obejít nebo co teď dělat.Dekuji

Odpovědi na otázku

A) Znova sa opi a možno naťukáš to správne opilecké heslo.B) Clean reinstall.

Doplnenie:C) Keď slopeš - nebabri sa s notebookom.D) Keď sa babreš s notebookom - neslop.E) Psychiatrická léčebna Bohnice - urob si výlet.

"nebo co teď dělat"......Jsou jen dvě možnosti: 1. NECHLASTAT 2. JÍT CHLASTAT DÁL

K bodu (2) - nekdy si pod clovek znovu pod vlivem dokaze vzpomenout, co minulou opici vyvadel. Otazka ale je, jestli o to vubec stoji, ale v tomhle pripade asi jo.

Jediné řešení je reinstalace?Je to běžné ,dá se to udělat na pockani?A jaká bude asi cena.Jsem méně znalý co se týče PC,děkuji za odpověď

Na počkání? To nie je výroba kľúča FAB! Istý čas to potrvá, ale stále kratšie, ako vypitie fľaše vodky, ktorou to zaplatíš

Znam osobu (zamerne nerikam cloveka), co flasku vodky hodi na ex. Pravda, jen pulitrovku (zato denne klidne i nekolikrat).

Versujes hezky,ale nic hezkého sem se nedozvěděl.itak dekuji....

google: offline NT password recovery

Jen aby to nemel svazane s online uctem .......

....ktorý tiež založil vo "veselom" stave a tiež zabudol....

Opij se stejně jako včera a uvidíš, že to pujde.

Nesdělil jsi typ NB.Standardní postup:obnova továrního stavu.Obvykle speciální tlačítko nebo kombinace kláves při startu NB: RTFM!