» Poradna » Notebooky

Špatně fungující zvuk u notebooku HP

Dobrý den, mám notebook HP a asi týden mi hůře funguje zvuk. Nejvyšší možná hlasitost je o hodně menší než normálně a u směšovače zvuku se mi změnila ikonka. Nevíte co s tím? Nemá v tom prsty zase nějaká aktualizace, popřípadě jaká? Děkuji

Odpovědi na otázku

Asi ti tam MS v rámci aktualizací nacpal svůj generický ovladač ZK. Který je sice novější než ten tvůj původní ale je horší.Napravíš to nejjdnodušej pomocí bodu obnovy. Ale pozor - pak se ještě musíš postarat o to, aby se to neopakovalo. https://support.microsoft.com/en-us/kb/3073930