» Poradna » Počítačové sítě

Špatně fungující nastavení události na FaceBooku

Zdravim,

nechci tady propagovat náš maturák, ale potřebuju vědět, jestli se vám při vstupu na stránku maturáku na FB zobrazí normálně zeď akce nebo chyba, že stránka neexistuje.

URL: www.facebook.com ...

Pokud se vám zobrazí chyba, nevíte proč je tomu tak? Akce je nastavená jako veřejná, organizátor je uzavřená skupina.

Odpovědi na otázku

požadovaná stránka nebola nájdená-toľko lakonický odkaz ksichtoknihy!

Jak se událost jmenuje?

Maturitní ples - OKTÁVA - Gymnázium Milevsko

Nejde to ani najit. Asi zkus udalost smazat a vytvor znova.