» Poradna » Programy

Špatně fungující aplikace Messenger, Instagram a Google

Dobrý den. Špatně mi funguje Messenger, Instagram a Google. Nejsou to nějaké moc výrazné chyby. V googlu když občas napíšu nějaký dotaz tak mi to nevyhledá. Instagram se mi občas až na fotky celý zbarví do bíla(i když mám tmavý režim) a to i text. A Messenger mi stále ukazuje stejné 4 kontakty že jsou aktivní přičemž nejsou. Děkuju za nějakou radu.

Odpovědi na otázku

Reinstall PC

To už jsem zkoušel.

Nejdřív si dej facana, aby se v makovici rozsvítilo. A pokud se nerozsvítí, tak tě lehce nakopnu... Windows, Android, Apple. Cos už pro odstranění problému udělal? atd atd

Problém je na Androidu a pro odstranění problémů jsem již několikrát mazal data těchto aplikací a jednou jsem i telefon vrátil do továrního nastavení. Nic nepomohlo.

dobry den mam meseger vse funguje jen mi blbne volani nevim cim to muze byt hlasi mi to spatne pripojeni na msengru tak nevim dekuji

Nefunguje messenger

vse funguje jen ne volani mam spatne pripojeni na mesengru dekuju

jak muzu zprovoznit volani a spatne pripojeni na mesengru