Špatná základní deska? Nejde obraz...

Dobrý den, dnes jsem zapl svůj herní PC (už má něco zažito... má 6 let, ale stále svůj výkon má) a po zapnutí nenaběhl obraz. Po restartu běžel už jak má do té doby, než jsem zapl hru fortnite, ta běžela asi 15 minut a došlo k náhlému zatmění obrazovky a do sluchátek mi šly hlasité zvuky. Avšak to není nic úplně neobvyklého, občas se mi to stalo už. Pc jsem musel natvrdo restartovat a znovu jsem zapl hru jako vždy. Po asi 5 minutách ten samý problém, ale tentokrát po zapnutí PC nenaběhl obraz. Zkoušel jsem to asi 5x restartovat a nic. Mám ještě interní grafiku slabou, tak jsem zkusil i tu, ale obraz nic. Chvíli jsem PC nechal v klidu a poté se mi jej podařilo zapnout i s obrazem. Po chvíli jsem zkusil zapnout opět hru a po nějaké době zase nastala chyba a PC se mi odteď opět nedaří zapnout. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti, proč to tak dělá? Případně, kdyby byl nějaký hardware KO, tak proč se mi PC podařilo zapnout? Děkuji za rady.A.

Odpovědi na otázku

Vyzkoušej to s jiným zdrojem, pak napiš jak to dopadlo.Jinak by bylo dobré uvést jaký PŘESNĚ je v tom PC HW.

Cpu: intel core i5-4590Ram: Crucial 2x4gb ddr3 1600mhzHdd: seagate barracuda 7200Ssd intel 520 seriesZD: MB Higabyte B85M-D3H ddr3Gpu: msi r9 280x gaming 3gbZdroj: Seasonic ssp-550rt, 80+ gold, 550w, bulkDalsi zdroj bohuzel nemam na vyzkouseni :/

Když nemáš další zdroj jistější bude návštěva servisu.

Pokud je to KO, nebudu do toho rvat prachy uz asi... vy mate typ ale na spatny zdroj teda?

tam moze byt vadne hocico, zober to do servisu

Ok diky za rady