Špatná grafická karta? Zhasínaní obrazu

Dobrý den,Mám PC 4 roky staré, avšak problém už nějakou dobu setrvává...PC jsem kupoval převážně na hraní her a jednou za čas při hraní her se zastaví obraz, začnou hrát z reproduktorů hlasité zvuky a PC je nutno restartovat (na monitoru se objeví "NO SIGNAL" a pc jakoby běží, ale nevidím obraz.Taktéž při jakémkoliv provozu se mi začne vypínat obraz na monitoru. Intervaly nejsou časově podobné, prostě jak se tomu zachce.Mohla by za to grafická karta, popřípadě nekompabilita HW? Děkuji.HW:Intel Core i5-4590RAM 2x crucial 4Gb DDR3HDD Seagate baracuda 7200SSD intel 520 series 120gbMB Gigabyte B85M-D3H, B85, DDR3,s.1150VGA ati MSI R9 280X GAMING 3G. DDR5, pci-ezdroj seasonic SSP-550RT, 80+gold, 550Wcooler Silentium Fera 2, chladič cpu

Odpovědi na otázku

Vyndej grafiku, zapoj monitor do desky a otestuj to. Pokud se to bude chovat normálně, je velká šance, že ti odchází ta stará R9 280X. Pokud chceš mít jistotu, otestuj ji ještě v jiném PC, zda tam dělá to samé.

ja som mal raz nieco podobne a bol to iba nalomeny kabel, nastesti .

Zkousel jsem vypojit kabel a pripojil jej na interni slabou grafickou kartu a vypadalo to, ze bezi monitor v poradku. Deje se mi jednou za cas jakoby modra smrt. Nevim, jestli to ma s tim souvislost.

Možná,že se poroučí monitor u mě to,tak bylo.

skus odinstalovat ovladac grafickej karty... nakomplet... restart... cista instalacia aktualneho ovladaca... restart