» Poradna » Notebooky

Špatná detekce baterky na Notebooku

Zdravím,potřeboval bych poradit s problémem u notebooku Lenovo Thinkpad T440.Na notebooku byla provedena čistá instalace Windows a byl používán pouze jako kancelářský ntb. Od instalace Windows nastal ovšem problém (přikládám screenshot) https://prnt.sc/qhpwdh, kdy mi systém mojí hlavní originální baterku detekuje jako baterii 2 která funguje jak má, ovšem pouze s výdrží 1h i na nejúspornější režim a baterii 1 vůbec nedetekuje načež vyhodí již zmíněnou hlášku ve screenshotu.Nevíte co s tím? Pokud možno bych nerad vyhazoval další peníze za novou baterii.Díky,Filip.

Odpovědi na otázku

Zkusit nejakou jinou baterku. T440 je cca 5let starý tntb a baterka může být vadná.

Okej, díky.Nakonec po tom co jsem zkoumal na netu asi fakt bude zapotřebí nová :D