» Poradna » Ostatní

Špatná adresa

Dobrý den,měla bych prosím dotaz.Omylem jsem poslala mail na špatnou adresu.Mělo být gmail.com a já psala gmail.cz.Normálně se mi to odeslalo a nepřišlo mi,že by adresa neexistovala.Je možné zjistit jestli gmail má i cz nebo jen com.A lze zjistit jestli ten mail někdo používá?Děkuji za odpověě

Odpovědi na otázku

Posli druhy prazdny na zkousku.

A mas ji vubec v odeslanych ? Je moznost kliknuti na smazat takze zmizi

https://groups.google.com/forum/m/!topic/gmail-gugcz/Vw9EcJmGobQ

Právě,že to mám v odeslaných.Já mám mail na centrumu a posílala jsem to z mobilu a odešlo to a je to v odeslaných

Akorát nerozumím tomu kliknout na smazat když je to v odeslaných

Tuk na mysku . V centrumu asi je ale v gmailu mam voravo nahore ikonky vedle sebe (ne v mobilu).Tady na poradne je urcite par let zpet podobny dotaz a pak neco o tom v tom odkazu

Je pravda že jsem zkoušela ze svého gmailu poslat prázdný mail na mou adresu ale dala jsem tam gmail cz a nedošlo mi to

Ja z centrum na gmail.cz a nasledovaloJedná se o poštovní systém společnosti Centrum HoldingsJe mi líto, že vás musím informovat, že vaše zpráva nemůžedoručena jednomu nebo více příjemcům. Je přiloženo níže.Další pomoc získáte od správce systému.Pokud tak učiníte, vložte tento problémový report. Můžešodstranit vlastní text z připojené vrácené zprávy

To by chtelo znovu na tutez bez textu co jsi poslala spatnou. Muj pokus byl taky k nicemu.

Zkus na stránce zakládání e-mailu se mrknout,zda-li je v nabídce domén i .cz Já myslím,že ne,

Adresa gmail.cz funkční není, takže jestli jsi to tam poslala, můžeš v klidu znovu, protože to nemělo kam dojít.

Tolik mínusů na pravdivou odpověď, to jsem nečekal :D Občas napíšu nějakou blbost a mínusáci nikde a teď se můžou přetrhnout, když je to tak, jak jsem napsal :D

https://www.nic.cz/whois/domain/gmail.cz/Tady máš vlastníka domény, můžeš se ho zeptat.

Takže tady zjistím komu mail patří?

Ne, komu patří doména. Žádný mail nejspíš ten Nováček neprovozuje.

Ne, jedná se evidentně o spekulanta, který již 15 let čeká výhodnou nabídku od googlu...Tvůj email odeslaný na emailovou adresu "něco"@gmail.cz jednoduše adresátovi nepřišel a nepřijde protože taková emailová adresa neexistuje => napiš nový email a víc to neřeš.

Nepatří nikomu. Respektive patří spekulantovi, který na ní nic neprovozuje, takže mail nikomu nepřišel. Zapomeň na to a pošli ho znovu na správnou adresu.

Díky za odpověď:))

Tedy všem díky za odpovědi:)))

Je ale zvláštní,že jsem poslala ze svého mailu na centrumu mail na stejný mail jako mám já akorát na seznam a hned mi přišlo,že mail neexistuje a tady ne.Jak to?

Protože na doméně seznam.cz nějaký ten mail běží ...

Gmail.cz je registrovan na ceskou firmu IGNUM, registrovana 8 let po vzniku Gmailu.TWL to je retardace. Nekdo chce ztratit rocni zisk jednim neagresivnim UDRP na domenu, ktera prinasi 0 CZK.