» Poradna » Windows (a jiné OS)

Sparovaní

Šlo by na nějaké televizi připojit dva ps4 ovladače a hrát na ni hry skrze pc ktere by bylo v jiném pokoji zároveň by posilalo obraz na tuto televizi přes wifi?

Odpovědi na otázku

Nahlášeno pro debilitu tazatele, troll a jeho další nesmyslný dotaz...

Vždyť to píšu u Hany nebo jakou blbou přezdívku zase našel v kalendáři, že je to on.

Jo jo, mě to hned nedošlo :) Škoda těch skrytých IP, hned tady mají trollové větší prostor...

https://store.steampowered.com/app/353380/Steam_Link/Hrát se s tím dají i nesteam hry (ale steam je potřeba spustit). Ale přes wifi to asi bude lagovat.

Vyzkoušeno 5GHz wifi, router metr od steam linku, maximální kvalita a bez omezení propustnosti, 0% framedrop

Pripadne Nvidia GameStream (takze GTX grafika) a u TV treba RaspberryPI a v nem bezici Moonlight (klidne jako jeden z doplnku mediacentra) ozkouseno a funkcni.A prez wifi bych to rozhodne neresil, propojil vse kabelem.

Otázka je, jestli umí RPI pobrat PS4 ovladače. Vím, že to byl troll dotaz, ale i tak by mě to zajímalo. Jinak než si kupovat RPI a konfigurovat to, tak během steam sales je steam link za cca 100-150Kč.

PS4 ovladace jsem nezkousel, XBox ovladace pobrala bez problemu. Samozrejme pokud to resi od zacatku tak jsou jina vhodnejsi reseni, ja RPi jiz pouzival jako mediacentrum, GameStream jsem zkousel hlavne ze zvedavosti. Obavam se ze HW SteamLink uz novy nesezene, viz. informace na strankach Steamu, ale je uvolnena aplikace pro Android (Android TV).

Omlouvám jse že jse asi ptám spatne ale myslím to vážně nevím jak to přesně vysvětlit ale jde o to ze:Na televizi od sony jse da připojit ovladac od ps4.a vím že jse da zrcadlít obraz z pc na televizi.pocitac mám v jiné místnosti a nechci ho propojovat kabelem přes chodbu.takze jestli by jse daly hrát hry tak že bych to dal nějak takle dohromady

Už ti bylo odpovězeno, kup si steam link, ve steam slevách kolem 150Kč