» Poradna » Ostatní

co to zanmena když mi napslai ze rozesilam spam? //Zkuste se nechovat jako spamer alespoň zde.https://www.zive.cz/Moderátor//

Odpovědi na otázku

To znamená, že rozesíláš spam. Možná ne osobně, protože ti někdo ukradl mail, ale prostě z tvé adresy šlo velké množství pitomostí lidem, které to vůbec nezajímalo.

Ono to nemuselo ani jít z jeho schránky a nikdo mu nemusel nic ukrást. Jen je v mailech, které šly kdoví odkud, uveden jeho email jako odesílatel. A s tím toho moc neudělá, tomu nemůže nijak zabránit.

Zkus se zeptat ještě několikrát, třeba se ti ta jedna věta podaří bez překlepu...

A kdo ti to napsal? Zástupce místostarosty? Přestaň lidem házet věci do schránek.

Karle Karle a ty nevis ze musis dat info kdo ti to napsal jak uz nekdo pise. Tady neni vestirna. Me treba napsali z ctrlv ze je chci spamovat a dodali Nebud zlej. Kdybych byval byl chtel odpoved zde musel bych uvest vsechno potrebne.