» Poradna » Web a internet

SPAM mi zamrzl

Dobrý den,už asi měsíc mi chodí do spamu výhrůžné e-maily z mojí e-mailové adresy, že můj účet byl napaden, že zveřejní mé fotky, účty atd., když nezaplatím do 48 hodin do bitcoinové peněženky 200 dolarů.Nezaplatila jsem a spamy smazala.Nyní už asi týden mi "zamrzl spam", když jdu do spamové schránky (chodím tam proto, že mi tam občas přijde i něco, co nechci, aby bylo ve spamu), vůbec na nic to nereaguje, nemůžu rozkliknout jednotlivé zprávy ve spamu, celý spam je překryt takovou světlešedou vrstvou, je tam upozornění, že vstupuju do složky, která může obsahovat zprávy s nebezpečným obsahem, a dostanu se z toho jen tak, že si znovu v internetu otevřu svůj e-mail a následně se teprve pak z něj mohu odhlásit. E-mail mám na centrumu.Co s tím?

Odpovědi na otázku

Najít si slušného poskytovatele mejlu.

Ty vesele spamy ignorujte, mazte."Mrznuti" slozky ve webmailu s tim nijak nesouvisi. Kvuli nemu zkuste kontaktovat podporu Centra. My s tim nic neudelame, Vy sama taky ne.

Nedobrý nápad. Centrum do spamu zařazuje i zcela seriózní a důležité emaily a nejde to nijak vypnout.

Ono je taky dost hloupý nápad používat zrovna Centrum :)

Ako už bolo povedané, spamy ignorujte, tie akože výhražné maily len pracujú s debilitou ľudí a čakajú kto sa bojí a pošle niečo.Ostatok je problém poskytovateľa, ale pokiaľ to ide odporúčam si založiť mail na normálnej stránke u normálneho poskytovateľa ( Napríklad Gmail ).

Centrum je stejne normalni poskytovatel mailu jako Google. Ten ostatne neprovozuje freemail skoro 20 let jako to Centrum. ;o)

Stejně normální, ale nesrovnatelně hůře financovaný ;)

v prohlizeci smazat cache, cookies - neco tam nejspis zustalo viset. na jinem pocitaci jste to predpokladam nezkousela?

Ne, jinde jsem to nezkoušela.

tak to skoro jiste pomuze to vyse zminene promazani. zkuste, nic tim nezkazite. pripadne se predtim zkuste prohlasit na jinem pocitaci, pokud to tam bude fungovat (predpokladam, ze ano), tak smazani pomuze.

nevěřím tazateli, nevěřím, že to není vtipálek.

Možná konkureční boj ze starany Seznamu? NĚCO V TOM SMRDÍ

Vidíte něco takového?https://ctrlv.cz/fSR3co tak kliknout na "Rozumím a přeji si pokračovat"

Ano, přesně to tam je, akorát že jak je to zamrzlé, tak nejde na nic kliknout. A z tohoto okna, co vy píšete, tak já vidím pouze polovinu. A zrovna to: Rozumím a přeji si pokračovat - nevidím. A když sjedu lištou, tak sjede dolů i toto okno a pořád nic nevidím.

Tak už je to v pořádku, děkuju všem, co se snažili pomoct. Stačilo F11 zvětšit stránku na celou obrazovku. Díky.