» Poradna » Web a internet

Spam a Outlook

Zdravim.Moj problem zacal pred dvoma dnami.Do postoveho klienta Outlook mi zacali chodit spamove emaily cca kazdych 5 minut po asi 20 ks od toho isteho odosielatela.Mam nastavene pravidlo aby tie spravy presuval do kosa.Problem je ten ,ze ked zapnem Outlook tak najskor trva niekolko dlhych minut pokial naciata tisicky mailov a potom zas nejaky cas ked ich presuva do kosa.Aj tie notifikacie pri prichodzej poste mi lezu na nervy ked to pipa kazdu chvilu.Kazdu chvilu upozornuje na prichodzu postu.Neviete prosim ako nastavit aby sa to filtrovalo niekde este pred "vchodom"do Outlooku?Dakujem za rady.

Odpovědi na otázku

Vytvoř pravidlo na své schránce v (utajeném) poštovním serveru.

V "utajenem"postovnim serveru?To je co.

Aha,uz som pochopyl,akoze som nenapisal kde mam zriadeny mail.Jedna sa o moju vlastnu domenu,ziadny sesnam.cz alebo podobne.Idem teda pozriet tam.