Spálena grafika

Spálila se mi grafika potřeboval bych pomoc s přepnutím na interní grafiku

Odpovědi na otázku

Co ti na to mám napsat nevím co máš za procesor a jestli vůbec tu integrovanou grafiku máš musíš mi napsat co máš za cpuJinak by mělo stačit prostě kabel od Minoru píchnout do desky defaultně si go měl v GPU pokud nemáš noťas teda

Intel Pentium

Kabel jsem zapojil Do desky a pořad mám černou obrazovku

Každopádně vyndej gpu a skus reset BIOSu pres jumper/tlačítko.

U notesu skus kombinaci fn + ? , tj přepnutí výstupu

No můžeš skusitvzapojit PC speaker, kvůli beap code BIOSu, pak to dohledas jako post code podle BIOSu desky, případně v manualu,/supportu vyrobce. Obdobně pokud je na desce číselné LCD, případně kombinace led.Je klidně možné ze vzalo i desku, CPU, RAM. Třeba to odpalil zdroj. V domacich podmínkách je to náročné.Skus vyhodit RAM, BIOS je teoreticky nepotrebuje, to same udělej se vsema kartama i s HDD.Při troše štěstí to naskoci a pak budeš skouset postupně vracet. To co způsobí nefunkčnost je v haji. Asi bych skusil i jiné zdroj.Bohužel selské rozum stačit nemusí. Deska může bit částečně nacata a to same platí o zdroji.

Mohl bych se zeptat co je to jumper talčitko

https://www.google.de/search:Podívej se do manuálu k desce.

Vychytane desky maj místo propojky tlačítko, defakto to same.

Intel Pentium G4560