» Poradna » Ostatní

Spadnutí hry

Dobrý den,minulý týden jsem hrál na PC, a z ničeho nic mi hra spadla, monitor se mi vypnul a tvářil se, jako kdyby byl odpojený HDMI kabel (přitom byl stále připojený) a PC mi začal docela hlasitě hučet.Tak jsem PC manuálně restartoval a fungoval normálně....ale za 2 dny se mi to stalo znovu.Můžete mi poradit, co by s tím mohlo být? Děkuji za odpověďTomáš Kuklík

Odpovědi na otázku

skusim si tipnut, ze sa ti prehrial komp. Ake mas teploty na procesore a ine?

To jsem nezkoumal, až budu doma, tak se na to podívám.