» Poradna » Programy

SP3- vyplatí se instalovat?

Zdravím Vás.Možná hloupá otázka, ale pro mne dosti zásadní.Mám XP 32bit Home edition, SP2.A teď mne hlodá otázka, zda-li má cenu si dávat do systému SP3.Co si o tom myslíte vy?Bude to pro systém spíše zlepšení nebo naopak větší ,,zátěž,, na pécéčko a zaplácání systému?

Odpovědi na otázku

Není důvod, proč si je nenainstalovat...systém Ti to rozhodně nezatíží.

nebuď trouba a instaluj . Pokud nemáš PC zasraný hrama tak budeš čumět jak ožije.

no vscichni rikaji ze je je rychlejsi start a celkove prace se systemem

www.zive.cz ...

Nespěchej.

Rozdíl nepoznáš je to stejný jako by jsi měl SP 2. Mám to už týden a nic znát.

No,to bude asi tím že to už máš týden,nějakou nedodělanou RC verzí to PC moc neoživíš,to je fakt

Taky na to moc nespěchám. Mám legální XP ale OEM na dvou strojích. Vzhledem k posledním publikokvaným zprávám - začnou i toto konrolovat, mám obavu abych neměl problémy (po těch zprávách jsem zakázal aktualizace)

SP 3 ano, ale teprve po tom, až se objeví nějaká cracklá verze zbavená WGA, což bude zřejmě brzo, prostě se jen vyhodí jedna, nebo několik málo ,,přebytečných" záplat. Nejspíš se objeví na www.gigamania.cz, nebo na www.stahuj.cz