» Poradna » Ostatní

Soutěž Webnode na FB

Dobrý a prosluněný den přeji všem uživatelům a i uživatelkám Poradny.
Chtěla bych Vás poprosit o laskavost ohledně jedné soutěže.
Jedná se o soutěž pro všechny, kdo vloží na soutěžní stránku Facebooku vlastní originální provedení hlavičky svého webu. Já patřím mezi soutěžící (je to pro čtvrtou třídu základní školy) a dnes ráno jsme měly tolik hlasů, že jsme obsazovali osmé místo (vyhrává prvních 10 míst, zbytek cena útěchy). Bohužel se stalo, že náš příspěvek zmizel, či byl vymazán, ale kým, to je otázka. Vložila jsem příspěvek znovu a hlasování jde od začátku. To je nefér. Dnes soutěž končí a alespoň kolem těch 60-ti hlasů už asi neseženu. Tak kdo z Vás má účet na Facebooku, pokud by chtěl a líbil by se mu náš příspěvěk, můžete zahlasovat. Soutěž je zde www.facebook.com ...
Je třeba být přihlášen pod svým účtem, kliknout na "to se mi líbí", příjmout žádost aplikace a vlevo dolejc pod banerrem Webnode je seznam a tam i soutěž. Pak stačí kliknout na soutěžící weby a najít příspěvek stránky zs-mrstefanika-cadca.webnode.cz. Návod je to složitý, tak pro přihlášené na Facebooku by mohlo stačit klinknout na adresu apps.facebook.com ... a dát hlas. Soutěžní hlavička třídního webu vypadá takto:
fbapp.webnode.com ...
Budeme moc vděční za každý Váš hlas. Kdyby náš web nezmizel z umístění, tak Vás neobtěžuji. Pěkný den.

Odpovědi na otázku

myny, copak aukro pokec ti nestaci?