» Poradna » Ostatní

Sousedce vadí hudba

Bydlím v paneláku. Ve vedlejším bytě bydlí starší paní. Dříve jí nevadilo když jsem pustil hudbu i opravdu nahlas, ale teď v poslední době jí vadí i když si pustím hudbu při docela normální hlasitosti a mám otevřené okno - vždycky mi začne bouchat smetákem do parapetu. Neříkám, kdyby to bylo nějak moc nahlas, nebo bylo pozdě večer, ale toto se děje i ve 4 odpoledne. Večer už radši nepouštím hudbu vůbec, max. tak na opravdu nízkou hlasitost, že to tak tak zaslechnu já.Co s tím? Vždyť to přece není normální abych si nemohl přes den pustit rádio při běžné hlasitosti. Neříkám může to jít k ní trošku slyšet, ale určitě ne nějak moc nahlas. Asi ji začnu ignorovat a ať si do toho parapetu tříská jak chce.

Odpovědi na otázku

Kdyby byla mladší - radu bych měl , ale pokud je to starší paní - nevěnoval bych tomu velkou pozornost, brzy se to vyřeší samo

starší paní - cca. 50 let

starší paní - cca. 50 let, aha , tak to budeš muset vymyslet zřejmě něco rychlejšího Zkus jí třeba na chodbě přilepit boty k podlaze lepidlem na akvárka Zkrátka si jí musím vychovat, jednou si uvědomí, že se k Tobě nemůže takhle nepěkně chovat

A což takhle sluchátka? Jestli pouštíš, byť ,,potichu" nějaký tuc tuc kravál, tak se nediv, zejména když s tím láduješ nějaké větší reprobedny; ty basy snadnou proniknou i dost bytelnou zdí.

Já mám stejný problém ale se sousedem mám JBL charge 5 a na 65% hlasitosti si pustím hudbu a začne na mne rvát a to jsem na vesnici je mu taky cca 40-50

Neblbni ta neni tak stara třeba chce na sebe jen upozornit !!! Bys ses ještě divil čeho jsou starší dámy schopni udělat pro to aby měli sex. Pro ně je to dobrodružství a pro tebe narušení osobnosti nudí se škádlí tě vem si to tak je ti 50.už žádnej krasavec a nad tebou 25.kost 3.plíce co dodadat. Teď mluv. Já vim blbost ale takovej jsem já chci tě jen uklidnit to je život jaký budeme my až budeme v jejich v jeku !!! Pa kemo.

Dámy mělYY, ne i

------Jen pokud by nekdo tenhle thread chtel cist: je stary, nema cenu sem nic dalsiho psat. Problem byl vyresen, autor postu je idiot, co je schopny subwoofer v panelaku namirit na zed sousedici s jinym bytem. ------

(A kdyby to nekdo nepochopil - tohle sem sem postnul jen proto, ze to nekdo predemnou vytahnul.)

Zacni hrat na elektrickou kytaru jako ja....Sousedi hned prestali mit kecy a hned zacali bejt radi kdyz sem si pustil muziku...

Jasne, moji sousedi meli blby zvyk poustet kazdou nedeli na plne pecky nejake ceske country nebo co (nebydlim v panelaku, takze to muselo byt fakt nahlas, aby mi to vadilo). Tak jsem si zapojil el. kytaru do komba pres multiefekt, trosku to osolil a nahodil par rifu. Velice brzo je to preslo.Jinak ale je otazka, co Freeman povazuje za "normalni hlasitost" a proc citi potrebu zacatkem kvetna hrat cele ulici pri otevrenem okne. Osobne bych taky navrhoval sluchatka, panelak na hlasitou reprodukci moc vhodny neni.

Aha, omlouvam se, nebyl to Freeman, ale Typhlosion.

To se ani neomlouvej, Freeman poslouchá metal v hlasitosti, že se o tom sousedce od Typhlosiona nezdálo ani ve snu

Ty asi budeš taky pěkný zmrd. Velmi ti přeju, až budeš starý, aby jsi měl za souseda stejného nebo ještě většího zmrda, než jsi ty sám, který ti bude provádět naschvály. BTW taky si dej pozor, aby jednoho dne někomu nevytekly nervy, protože dlouhodobě to jde dost těžko snášet, a ne vždy mají sousedi možnost se odstěhovat jinam...

Hm..., právě jsem si všiml jak nepěkně jsi zareagoval. Musím říct, že jsi velmi nevychovaný chlapec

Nazdar příteli jseš dost silnej v kramlecích co ??? Když se navážíš přes k lávesnici přijeď za mnou do Mostu a řekni my svuj názor do očí si šašek určitě přestárlej blb co hájí názory zastaralejch sráčú. Ty jsi byl vždy slušnej co ???? Zapoměl jsi na sví mládí že nebyla taková vymoženost jako v tví době tak nebudeš tlumit život druhejch tvuj názor není všem lhostejnej. Bacha na sví keci jestli tě v mládí z neužívali tak si svoje mindráky nevilejvej na mladejch co chtěj žít !!! Chceš klid v rakvi ho budeš mít !!!!

svÝÝ, svÝÝ, tvÝ, tvojí, svÝÝ, nevYlejvej, nauč se aspoň česky, Mostečáku

Za tyhle vyjevy casto muze SVOBODA. Domovni rady na ty se prdi hlavne vznikem SVJ. Od roku 2014 i novy OZ. Ve svem byte si kazdy muze delat co chce, treba mit strojarskou dilnu. Hygiene vzali pravomoc do toho zasahovat. Ani stavebni odbor s tim nic nezmuze, pokud decibely nenarusi statiku domu.Obracet se lze jedine na soud. Jenze do tehle kauz tezko sehnat pravnika.

Ja tě obdivuju jenom v neděli a to ti vadí jsi z rozmazlený rodiny co tě taťka zneužíval že si tak citlivej !!!!????? Ja bých ti vydláždil hubu srát se mi do života jak mám žít a vagina jak se chovat ty hovado!!! Mámu si pozoroval v koupelně a sereš se bacha vole narazíš kde mysliš že žiješ. Stáhni ryc edo.

Nejlepši co jsem zde vyčetl. Si frajer jo jsem s tebou !!!

Kup si sluchatka.......bezdratove :o)

Podej na ní trestní oznámení na omezování osobní svobody. Když neporušuješ domovní řád tak ti ta baba nemá co přikazovat kdy a co budeš hrát.Předpokládám, že máš minimálně 4 sousedy a jedině jí to vadí.Nebo Sluchátka.............

Mne to robi suseda podomnou odjak ziva. Jednoducho to ignoruj, a ked ti zacne trieskat po stupacke od radiatora ako mne, prikur tomu este viac a uvidis ze casom ju to prestane bavit.

U nás to jeden blbeček zkoušel taky. Sešla se schůze družstva, dostal varování. Nepomohlo, takže na další schůzi byl, v souladu se stanovami, z družstva vyloučen, napařili jsme mu tržní nájemné a hned byl klid, do 14 dnů se rád odstěhoval. Takže, než začneš cokoli podnikat, prostuduj si velmi důkladně domovní řád a pokud bydlíš v družstevním, tak stanovy.

Vy říkáte 50leté ženě "starší paní"? Tak to bych bušil taky!

já bych si to vosolil tak silně, že bych ji neslyšel a úplně se na ni vy***l

Zatvor si okno. Ja nechapem, co je to za uchylka pustat muziku pri otvorenom okne.

Když je venku hezky tak nechápu proč bych měl mít zavřené okno a nebýt tak na čerstvém vzduchu

Hovori ti nieco slovo tolerancia? To co ty robia v DE vacsinou len turci, vseobecne sa spravaju ako cigani (ich chapanie tolerancie sa blizi k bodu mrazu)...

... samozrejme mal som na mysli extremnu hlasitost. Ak to mas naozaj pri normalnej hlasitosti tak to susede vadit nebude, skus to dat trochu tichsie, hudba sa da vychutnat aj pri "izbovej" hlasitosti, ucho sa hlasitosti prisposobi (v urcitych medziach).

Presne preto, aby svojim spravanim neobtazoval susedov.

Si to po sobě přečti vemeno ukrajinský.A když je teplo,tak nevím,proč by si nemohl otevřít okno.Po silnici jezdí uřvaný stroje a to ti nevadí,co ? Paďoure !!!!!

jedno nebo druhyme taky sere kdyz treba uspavam odpoledne malou a nejaky typek nad nama si vosoluje hudbu ...jde o ohleduplnost, nic vic, nic min

1. Ak si pustas hudbu hlasnejsie, zatvor okno. Nie si na ulici sam a nie kazdy je zvedavy na tvoju "oblubenu" hudbu.2. Ak mas subwoofer a tak uber basy a poloz ho na nieco makke, napr. nejaky polystyren. Nevies si predstavit ako leze na nervy ak clovek pocuje cely den nie hudbu, ale len "bum, bum, bum, bum ..." prenasane a zosilovane stenami, z toho sa clovek po hodine zcvokne.3. Ak byva suseda vedla teba tak mozes nadrbat na tu spolocnu stenu nieco co tlmi zvuk, existuju asi nejake makke hmoty alebo trochu mozno tlmi aj polystyren, alebo si tesne pred stenu aspon zaves nejaky hrubsi zaves , nebude to k nej tak pocut a bude kludnejsia.

1. Ono to zas tak hlasito není, já když nechám otevřené všechny okna a pustím to při běžné hlasitosti, tak jak vylezu z baráku ven, tak to pomalu ani neslyším. Ale jak to dám nahlas, tak už to fakt pod barákem slyšet de (bydlím v 9. patře). Ale většinou jdou slyšet jen basy, nic jiného..2. jj subwoofer mám, ale je docela nešťastně umístěný na stole, a hnedka u zdi, která dělí můj pokoj od pokoje sousedky a to ještě tak, že ten subwoofer je reproduktorem namířený na tu zeď a je od ní vzdálený asi jen 8 cm, jinak ho umístit nemohu..Ztlumovat se mi ho nechce, bez basů to není ono.3. Tady toto je sice dobré řešení, ale poněkud komplikované. A docela drahé. Jo sousedka má 3 pokojový byt a má to rozmístěné tak, že když se přesune do druhého pokoje tak nemůže nic slyšet, a jak už jsem napsal, tak nikdy předtím ji nevadila ani mnohem vyšší hlasitost, ale asi snad u ní byla nějaká kamarádka, co jí řekla, že si to nemá líbit, tak jelikož nemá vlastní názor, tak už nadává. Kdyby to aspoň byli normální sousedi, co jsou třeba dopoledne v práci, jenže ta ženská už je v důchodě, ráno je její manžel po noční, odpoledne zase hlídá vnuka, k večeru se její manžel zas připravuje na noční, to znamená, že jí pořád něco vadí.

Ja si myslim ze jej vadi bod 2, nic v zlom, ja nemam nic proti hudbe ani hlasnej, nevadi mi ani ked v krcmovej zahrade oproti hra obcas v lete v nedelu na plne gule ziva kapela, ale bod 2 ma dokaze vytocit do nepricetnosti ! Ty si to neuvedomujes ako to leze na nervy ptz. ty pocujes kompletnu hudbu, lenze one len bum, bum, bum, bum, bum, bum, bum

BTW. skus ten subwoofer polozit na kus polystyrenu alebo co ja viem (urcite sa ti polystyren z balenia nejakej elektroniky niekde povaluje), a daj ho na opacnu stranu izby alebo aspon dalej od steny a mas pokoj aj ty aj ona a vsetci budu happy.

Když dám subwoofer dál od stěny, tak zas budu mít horší basy, protože čím je SW blíž ke stěně tím je účinnější. Na opačnou stranu izby to dát nemohu, protože tak nejsou dlouhé kabely a taky by to hrálo z moc daleko, což taky není nejlepší, i když vím, že u SW to je docela jedno protože není lokalizovatelný ale i tak by neměl být někde extra daleko.Ten polystyren možná zkusímJo a není to žádný super výkonný subwoofer je to docela malý SW s výkonem 17 W RMS -http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php

Tak si ho natoc do izby a stis basy. Nechcem byt drzy, ale dost sa divim ze ti pri sumitkach satelitoch a subwooferi ktory hraje len jednu frekvenciu ide o kvalitu reprodukcie .Mozes urobit test - raz stis alebo vypni subwoofer a pocuvaj to tak, ak jej to nebude vadit tak je to potom jasne... Inac ten zvuk subwoofera sa dobre siri stenami takze je mozne ze susedka ho pocuje vo vsetkych izbach

Když si ho natočím do izby, tak mi zase ruší monitor - není odstíněný a mám na monitoru barevné fleky, takže musí být natočený tak jak je, jinam ho dát nemohu.

skus pouzit na monitore funkciu "degauss" (=demagnetizacia), ak ju nemas v menu tak ho vypni hlavnym vypinacom, pockaj 10minut a zapni.Alebo si daj hudbu trochu tichsie ked jej to tak vadi.

Tak si ten subwoofer daj na zem na polystyrén. Ja to mám tiež tak, len nie na polystyréne. Totiž, my máme hruhé tehlové steny a cez tie tak dobre nepočuť ako cez panel. Ale snažím sa to zbytočne s tou hlasitosťou nepreháňať.

Čo mu ešte radíte? Ved z jeho strany nie je žiadna snaha niečo zmeniť, furt iba píše prečo ho nemôže dať ďalej prečo ho nemôže otočiť a podovné sračky. Z jeho strany nie je záujem vôbec niečo robiť. Slúchadlá si dať tiež nechce. Možno jedná výchovná cez tlamu by to vyriešila!

tak to jako nevim jak todle funguje, ale když se ptáš na řešení problému, který se ti nakonec stejně nelíbí... pak se přiznáš, že babce pouštíš SW 8cm od stěny směrem k ní (protože stěnou přece subwoofer získává sílu)... přesunout ho samozřejmě nechceš (kdybys chtěl, tak kus kabelu koupíš)... a divíš se že bába je na prášky

co tu sekas machra??? SW presuvat nechces, aby si mal kvalitnejsi zvuk, ale to ze ho mas polozeny na stole ti nevadi... nastuduj si nieco z audiotechniky a potom pochopis preco je dobre mat SW hodeny niekde na zemi, v tvojom pripade najlepsie pod stolom, a to ze mas kratke kable je tvoj bordel, kus tieneneho kablu stoji par korun a letovacku snad doma niekde najdes... tak sup s nim pod stol, otoc ho opacne a podloz ho nejakim molitanom.

No joo, problem neni v tom, ze je hudba moc hlasita, nybrz je malo hlasita. Ta babicka, chudak, by si to taky chtela poslechnout, ale pres zed tomu nerozumi a slysi jem to bumbumbum. Proto doporucuji lepsi repro a poradne je vyhulit, aby z toho taky neco melaNavic pokud poradne vytocis hlasitost, bouchani na parapet uz urcite neuslysis

"tak jak vylezu z baráku ven, tak to pomalu ani neslyším ... (bydlím v 9. patře)"heh, toto mi ako decentne pustena hudba neznie - a to moj audiogram vyzera rozhodne zaujimavo Ale inac poznam, obcas by som nechcel byt nas sused, ked je u nas nejaka party, 100% nas pocuje polka vchodu

Ono to zas tak hlasito není, já když nechám otevřené všechny okna a pustím to při běžné hlasitosti, tak jak vylezu z baráku ven, tak to pomalu ani neslyším. Ale jak to dám nahlas, tak už to fakt pod barákem slyšet de (bydlím v 9. patře). Kdyby jsi uvedl tak 3-4 patro, ale 9.patro . Tebe bych chtěl mít za souseda a co na to ušní, za tím dobrý? Taky si občas rád poslechnu něco hlasitěji, ale u kvalitní sestavy to není až tak nutné, aby se ty koncové stupně musely tak vybudit. Počkej až budeš trošku starší. Ono u sluchu je to o to horší, že se to neprojevuje hned, ale hezky pozvolna a když si to uvědomíš už je stejně pozdě . Ale největší selfdestructoři jsou týpci se špunty v uších, že to slyší celý vůz MHD v dopravní špičce . Vím o čem mluvím, se zvukem dělám už hodně dlouho a některé detaily jako za mladších let už prostě neslyším, ale jak si to tady čtu, tak sú úplně klidné, bo dnešní mládež bude zdegenerovaná reklamama a hluší jako pantok, ideální konzumenti novověku .BTW.Ty se vlastně tím připravuješ na důchod a nějaký brutalcore music od sousedového výrostka ti nebude vadit, bo budeš hluchý jako poleno a on vlastně taky, proto to bude mít tak nahlas .

Ono ked sa tak pozeram na dnesne moderne "aparatury" ktore hraju freq. pasmo asi tak 80Hz-120Hz a potom 1kHz-10kHz, tak pri takej kvalitnej "reprodukcii" je im asi uplne jedno ci su hluchy alebo nie Inac dnesne diskoteky to sa neda vydrzat, v Mnichove naposledy ked som bol v jednej tak mi vibroval fernet v zaludku , bez srandy, do pol hodiny som odtial poloohluchnuty vypadol. ti teenageri co tam travia kazdy tyzden vecer musia byt uz uplne hluchi

JJJde, dederone

Sousedka nemůže za to, že jsi posloucháním randálu ohluchl.

Dobra odpoved! Nie je nic horsie, ako mat za suseda sebeckeho chrapuna!

Mým sousedům vadí,že chčím na WC do vody

susedia su rozni A povedali ti aj ze ako mas chcat? von z balkona alebo im ochcat dvere?

No já většinou chčím tak, že nechčím přímo do vody, což děá kravál,ale že chčím na kraj  mísy, což je bezhlučné

Ale pak je poštité všechno okolo

Nebo chči v sedě jako baba.

skus im nasrat pred dvere a uvidia ten rozdiel :o)))

Do vody na WC chčí jenom kobyla a idiot. A protože kobyla se asi na WC nevejde, tak jsi to druhé.

Slečno .... Jakmile chčijete na kraj tak si pěkně ocákáte zdi:)) zkuste si namířit pipinu ve stoje na kraj tohi zachodu (bude to jistě sranda i poučení) 😀

Tak jsem to vyzkoušel.Namířil jsem subwoofer na zeď (položený na měkké podložce), dal basy na 70% a pustil to hlasitě (víc než je mi přijemné), posadil babičku do vedlejšího místnosti a zeptal se jestli něco slyší (sluch má dobrý). Řekla že nic.Závěr:Jsi hluchý mamlas a máš to moc nahlas.......

Nebo nemate "papirove" steny

Sakra tak to máme každej opačnej problém . Já mám sousedku, co je nahluchlá . Televizi má nalepenou na stěně hned za mým displejem. Jelikož a protože je nahluchlá, tak to má na plný vejce, a slyším o čem si např. politici v 7 hádaj . Nadruhou stranu to má tu výhodu, že vedle toho displeje mám na stole taky hned u stěny subwoofer, a není problém to "trochu" wohulit . Takže v závěru spokojenost na obouch stranách, ona neslyší mě, a já ji . Dokonalá sousedka, teda skoro dokonalá , mohlo by jí bejt o 55 let méně

to ja mam babicku tolerantni.. aby nerusila sousedy a mohla mit v lete otevrena okna na hlucnou ulici, tak pouziva bezdratova sluchatka philips.. zvyka se na ne dobre, zvuk je podstatne lepsi jak z mono repracku na bedne :) babicce je 72 :)

Je po přechodu,tý už bude vadit fšechno.Kup jí sedativa nebo estrogen!

Neviem co sa cudujes. Skus si najskor predstavit, ako by si ty sam reagoval, ak by si bol svojim susedom. Subowoofer vie v panelaku pekne rozdrncat steny - ak ho mas naozaj umiestneny tak ako pises, si fakt dos dobry zmrd!

No nevim, na Judas Priets bylo hafo padesatniku, videl jsem i tri generaceAle jinak doporucuji mistnost odhlucnit nejakou hmotou, treba ja mam 60-80 cm tluste cihlove zdi takze me toto netrapi.doufam ze nemas repro bakelit ale 2x 150W ve dreve jako ja. Hodne dela matros beden.

A hele "džedaj adav" vymyslel další "problém". No nazdar. To zase bude divočina.

To je fakt dost velký problém

Náš "Dzedaj adav" je nejen dítko tupé, ale i hluché jak vidno, vzhledem ke gradaci předkládaných "problémů" se zřejmě časem dočkáme ještě zajímavějších na př. jak obnovit hormonální rovnováhu a pod. Přiznám se, že u některých odpovědí i jeho reakcí se královsky bavím.

Kolik tipuješ že mu je roků?

No mám 12letého vnuka, který se jeví duševně mnohem vyzrálejší než "dzedaj adav" a je to podle mého soudu běžný kluk, ani trouba, ani zázrak, čili tak okolo 18ti ale s mozkem tak na deset let.

joo nejsi sám kdo to říká

Zas nemůžeš říkat, že se jeví duševně mnohem vyzrálejší. Neviděl si ho možná ve všech klíčových situacích aby si to mohl posoudit, tak samo si neviděl v těchto situacích mě, tedy máš málo podkladů pro nějaké takové hodnocení, toť můj názor, ale možná máš pravdu. hehe.

No kdysi v pravěku, když jsem začal chodit do školy, tak nám říkali, že věta je vyslovená nebo napsaná myšlenka. S tím snad souhlasíš. A protože Tvé věty zde napsané jsou tudíž odrazem Tvého myšlení, lze jen konstatovat, že to není žádná sláva, a bylo by moudřejší své kvality příliš veřejně nepresentovat. Slovní i písemné projevy mého 12tiletého vnuka mají výrazně vyšší úroveň než Tvoje. Jsi tu jen pro smích.

Slovní i písemné projevy mého 12tiletého vnuka mají výrazně vyšší úroveň než Tvoje. Jsi tu jen pro smích.¨Tak potom ten tvůj vnuk,kterým se tu tak rád a často oháníš, je asi nějak na svůj věk nadprůměrný. Nebo si se nesetkal s jeho psaným projevem. Věř mi, já mám s tímto nějaké zkušenosti a musím říct, že psaný projev dětí, tohoto věku bývá poněkud na trošku horší úrovní.Jsi tu jen pro smích.Tak raz za čas je třeba se pobavit ne?

Hluchý nejsem, pravda někdy hraju nahlas, ale ne proto, že bych byl hluchý, ale proto, aby ta muzika měla grády,ale i přesto jsem ohleduplný, a nenasazuju zbytečně velkou hlasitost. Třeba hlasitost jako na rokovém koncertu bych si nedovolil snad nikdy, i když aparatura by toho schopná asi byla. No vlastně jednou jsem to pouštěl fakt pořádně, kdy dole pod barákem to znělo hlasitě skoro jak na diskotéce,ale to byla výjímka jen na 5 minut, protože jinak by mi to uši urvalo.Jinak hraju docela na normální hlasitosti, a přesto to té jedné pitomé sousedce vadí

Ty si ale vazne baran... z komara robis somara (a casto aj so seba). Dali sme ti sem nejake rady a ty bla ono, bla tamto.... kecas tu onicom, proste BULLshit....

takže seš buď ultrakokot nebo totálně vymatlanej a navíc ukecanej, to všechno na druhou

17W a zvuk jak na diskotece hehe

Mám za souseda taky takové vemeno. Vyléčil jsem ho příklepovou vrtačkou.  Kus prkna na strop, zeď , nebo na zárubeň a zapnout příklep. Chce to ale dvoufázově. Napřed při jeho produkci (aby věděl za co) a pak když to nejméně čeká. Jsou skladby, které nejdou poslouchat potichu. Když si chci udělat profuk hlavy používám sluchátka. Navíc jeho žánr mi nehoví  a stálé puc puc za zdí i v době když se chci soustředit na něco jiného......

Pořádná Poradna |  |

Máš štěstí, že nemáš za souseda mě. Házím do otevřených oken s hulákavou "hudbou" dýmovnice.

ale aspon u toho neremcas

Pořádná Poradna |  |

To ne, ale teď přecházím z dýmovnic na bromaceton (=slzný plyn). Jde snadno vyrobit podomácku.

Nebudu tady resit ohleduplnost autora puvodniho dotazu, ja jsem v situaci ze bydlim v baraku a mam to stesti mit slusne vykonnou aparaturu, mam ji ale v pokoji, jehoz okno kouka do ulice. V situaci, kdy si na max pustim Meccu nebo De Baha nebo neco podobnyho (a je mi celkem 5 co si o tanecni muzice mysli ti, co ji nemaji radi) te muzu upozornit, ze by ses jenom dotknul myho okna s jinymi nez dobrymi umysly a ja okamzite saham po sve CZ petasedmdesatce v provedeni BD a jdu si s tebou osobne vsecko vyrikat pred barak

Pořádná Poradna |  |

Beru. Mám Tokareva a průrazný Íčka (ze střelnice mě s nima vyhodili, že jim dělám do valu ďůlky), dvacet let jsem ve Svazarmu střílel závodně rychlopalbu a mám z toho Mistra sportu.

DobrýýTo ses machr, ja teprv zacinam. Takze az me budes hazet do okna ten slzak, budu palit pekne ze zalohy

Pořádná Poradna |  |

Ale musíš mě trefit první ranou. Jinak okamžitě opětuji palbu do místa, odkud to přišlo. A já se první ranou trefím stopro. Jednou mě soused požádal, jestli bych mu nezabil králíka. Nic jednoduššího, říkám, chyťte ho za uši a nátáhněte ruku do strany. Udělal to. Já sáhl za pas a než jsem stačil natáhnout, pustil králíka a s děsným řevem zbaběle zdrhnul. Ještě jsem na něj křičel, že bych se styděl, abych toho králíka netrefil. Ale nedal si říct a musel jsem pálit do chroští, kam se králík schoval (bylo to u zdi, nehrozil zásah náhodného chodce).

Tak...ani chodce kuličkovka neohrozí....kdybyste měl zbrojní průkaz víte že 1) takové kecy nesmíte mít 2) králíka? Sousedovi? Leda na střelnici milý zlatý.... Jinak je to trestné:)

Nevím, ale jestli ty slyšíš hudbu venku z devátého patra, tak ji zcela 100% slyší i ta paní ve 3+1 vedle tebe. Kup kabel a dej aspoň woofer na druhou stranu. Basy budou dál a aspoň si vyzkoušíš, co prožívá (tedy spíš poslouchá) ta paní vedle, když to pustíš a trochu jim ubereš.

Máš několik reálných možnsotíjak celou situaci řešit:- vyspat se ze sousedkou- koupit sousedce jednosměrnou jízdenku na galapágy- přestěhovat se- přemístit se do jiné místnosti- přestěhovat sousedku- začít posluchat jinou muziku- používat 5.1 sluchátka superbass- neposluchat muziku

Pocut hudbu z deviateho poschodia a divit sa, ze to vadisusedke ktora je len cez stenu je mierne povedane chore.To musi byt priserny hluk vo vedlajsej miestnosti. Myslis, ze kazdyma naladu na tvoju muziku ked sa tebe zachce ju pocuvat?Niektore reakcie typu - zosilit, vyspat sa s nou atd. nesvedcia moco pisatelovej vyspelosti (zrejme pubosi).Robit niekomu zo zivota peklo pre svoju zabavu, no neviem ako dopadnes.Ak raz budes starsi, tiez ti mozno budu vadit rozne veci, ktore teraz ani nevnimas.A ako som napisal vyssie: Nic nie je horsie, ako mat za susedasebeckeho chrapuna. Je odporne, niekomu robit naschvaly.Ked niekomu nieco vadi, treba to respektovat!

Pokial je to naozaj tak ako hovoris. O 16 hodine, mas radio na standardnej hlasitosti a otvorene okno, poradim ti jednu vec. Priprav si studenu (alebo radsej vlaznu vodu) vodu (aspon dva litre) do nadoby. Pusti hudbu. Pokial suseda zacne buchat na parapetu, chyt nadobu a vyspechni jej tu vodu do ksichtu (predpokladam, ze byva pod teboou) Pokial sa bude stazovat, povedz jej, ze ti niekto casto bucha na parapetu, "nevies preco" a teba to stvalo, tak si to riesil takto Alebo zobre dlhu metlu a vecer (pred 22) jej buchaj na parapetu ty...

Když to pustím na normální hlasitost, tak to samozřejmě z 9 patr slyšet nejde.To jsem sice psal, že něco slyšet jde, ale pouze když hraju nahlas. Jenže ona bouchá i když hraju potichu

Uz podle toho, ze pises ze "hrajes" vim, ze poslouchas muziku typu tuc,tuc,tuc.Vsichni ostatni si totiz muziku pousti, jenom diskofilove ji hrajou :))Alda

Sice jsem jeste taky mladej, ale muziku disko-trysko jsem absolutne nepochopil.Jsem asi divnej :)Alda

Prosim alda, este raz to sem napis

Disko-trysko, tak rikam ty priblby tuc tuc muzice. Mozna jsem uz starej, ale pro me musi mit pisnicka nejakej smysl a ten je vetsinou ve slovech, ale tuc tuc, to opravdu neni moje parketa.ALda

TO ještě někdo poslochá disko?Co je to disko?Původní disko jsou taneční skladby z roku 1970 - 1978 (Bee gees, Abba atd)Novodobé disko jsou taneční skladby z roku 1988 - 1996 (2unlimited, LaBouche, Culture Beat)To co se hraje dneska jako Disko jsou p----iny.......(O-zone atd)

JJ disco to je moje. O-zone taky dobré, hlavně ty mixy, jinak hraju všecko možné, přes Black Eyed Peas, Sqeezer, Madonna, Gwen Steffani, Eiffel 65, Gigi Di Agostino, Green Day apod.

tak ty si uplny KOKOT, toto nie je muzika, toto su sracky... uz sa tvojej susede nedivim. byvat na jej mieste ja, tak ti rozbijem papulu....a to ze pises, ze s tvojou "aparaturou" to bolo z 9. poschodia pocuk ako na diske je pekne trapne... SW 17W a satelity 2*6W. hahaha...ty musis mat tak 12-15 rokov a byt poriadne rozmaznany picus, co cele dni sedi za kompom.

Ježíš, u PC mám to co jsi napsal, pak mám ještě audio zařízení s výkonem 200 w sinus a to jak pustím tak toto jde slyšet dole, ty malé PC repro moc slyšet nejdou...

kua na gwen steffani (teda povodnu este v no doubt) a madonnu mi nenadavaj, od tuc-tuc to ma teda hooodne daleko...

počut, pocuku

Tak za tuhle hudbu bych ti zlámal hnáty,kdyby jsi bydlel vedle mně

Co to je disko? To su take okruhle keksy, mozno dostat aj v cechach

Takovýhle bezohledný hovada bych střílel na místě. Zkus si tohle udělat v nějaké civilizované zemi, za týden bys neměl kde bydlet. Když si chceš poslouchat muziku v paneláku, tak si kup sluchátka a nestěžuj si na fórech.Taky jsem měl na sebou souseda, který byl bezohledný jako ty. Naštěstí jsem nebyl bezmocná paní a velmi rychle jsem ho vyléčil. Léčení přecházel pokus o smír, ovšem když se mi smál do xichtu, tak jsem přešel na tvrdší metody. Až se ti stane nějaká z následujících příhod, moc se tomu nediv, sám si za to můžeš:- zarumplování hlavním jističem. Dvacetkrát v rychlém sledu nahoru a dolů- motor s odstraněným odrušovacím kondenzátorem. Do vedení se začnou šířit krásně věci.- vrtačka s příklepem- reproduktor přišroubovaný směrem do zdi, hraje v nejneočekávanejší chvíli, třeba ve 4 ráno- jako zlatý hřeb mé oblíbené CD Urban Assault - výběr skladeb je opravdu inspirující:1.Dog Barking 2.Party 3.Lawn Mowing 4.Harley 5.Waves Crashing 6.Car Alarm 7.Phone Ringing 8.Baby Crying 9.Plane Taking Off 10.Train 11.Chainsaw 12.Car Revving 13.Kango Hammer

Tak nakonec jsem já bezohledné hovado, to je teda dobrý

ne, není !

Klid. Vy se tady hádáte kvuli hudbe, ale zkus pustit nejakej akcni/valecny/sci-fi film s dts zvukem nebo alespon Star Wars a garantuju ti, ze se ta baba tuplem posereNe, promin, ale musim si z toho delat srandu, cela tahle diskuze fakt dost pobavila

no ono je potíž v tom, že z tý muziky ve vedlejším bytě neslyšíš nic jiného než jenom PUC - PUC - PUC - PUC - PUC - PUC - PUC - PUC - PUC - PUC -a když tohle slyšíš celý den, už to nemusí být ani nahlas a jseš schopen jít vyhodit pojistky i do trafostanice.

To zas dneska byla v autobuse sranda.Byl plný bus, jsem stál, najednou autobus prudčeji zabrzdil, a já jsem trošku přeškobrtnul dozadu a nechtě jsem přišlápl jedné ženské nohu a dialog probíhal takto:Ona: DíkyJá: cože?Ona: DěkujiJá: co? Jsem nechápal (to jsem ještě nevěděl, že jsem ji přišlápnul nohu)Ona: Za přišlápnutou nohuJá: Nemáte zač ještě, že už jsem potom vystupoval, protože jsem pak dostal záchvat smíchu z toho

Zožeň jej nejakeho chlapa od 50-60.A budeš mať pokoj.Ty ešte nevieš čo dokaže nadržaná ženská!!!

Zajdi k ni a domluv se s ni na necem, da se to urcite resit dohodou.

Z diskuze jsem pochopil ze hrajes cernossky sracky rap a to potom sousedka slysi jen basy cili jses drzej blb a potreboval by jsi po drzce!

No jestli ten vocas posloucha rap a podobny zverstva, tak ty stary pizde drzim palce

Dobrý den všichnitak to tady pročítám a je mi z toho na blití. Myslím si, že Ti kteří mluví o toleranci, ví o čem mluví.Když si chci pustit hudbu nahlas, tak zásadně do sluchátek.Je podivné, že nikoho z vás nenapadlo domluvit se se sousedkou tak, že se pustí hudba (jak říkáte normálně) a pak si to jít poslechnout k sousedce, jak to vypadá u ní. Možná by jste se asi divili. A domluva by byla asi velmi jednoduchá.Prosím, aby se ti křiklouni, co umí pouze nadávat a používat sprosté výrazy oprostili od odpovědi. Stejně nepřinášíte nic konstruktivního. Díky

Tuhle diskuzi sleduju od začátku a musím říct že autor otázky se chová ještě docala dobře.Největší hovada v tomhle jsou ARABI...Když bydlíte na kolejích a máte za sousedy ARABY.Takový ARAB má potřebu ráno vstávat v 6 hodin. On je poctivý student a na všechno musí chodit. Jenže když vstane tak otevře okna a pustí si svou oblíbenou arabskou muziku pěkně nahlas na své vymakané hi-fi sestavě za 100 litrů a k tomu si ještě musí zpívat. A takhle každý den. Když příjde ze školy otevře si okna a zase to samý. Večer ARAB pořádá pařbu, protože se na něj nadržený pipky lepí jak tričko na tlusťocha. Při pařbě si ARAB pouští ty nejstupidnější disko skladby nahlas na své hi-fi soutavě za 100 litrů a k tomu zase musí zpívat. Protože jak se mezi ARABY traduje ARABI jsou přece nejlepší zpěváci, tak proč by to ARAB nemohl předvést celému světu. Když se sním chcete dohodnout tak místo aby vás ARAB podplatil tak nevím proč má ARAB potřebu seznámit vás se svou zbírkou nožů. Atd...Atd.

Tak to je nářez

už zase v hákovně?

Souhlas, je to špinavá teroristická mohamedánská verbež.

To chce privazat Araba k zidli a nacpat mu zaludek veprovym. Pak by ho to mohlo prejit. A kdyz vytahne nuz, pretahnout ho po hlave baseballkou ;)

Arab, turek, cigan, moslim, vsetko jedno, proste hovada. Vobec by ich sem nemali pustat, dost mame ciganov.Skus mu povedat ze prcat sa da aj pri tichej hudbe, ze potrebujes spat.

Ty nejsi normální pro takoví máme speciální prášky !!!!

Pro takovÝ, É

To neřeště, na kolejích už 2 roky nebydlím. Ale tehdy to bylo drsný. Pouštěli jsme mu pak na oplátku český dechovky PS: Jestli se jak u nás chovají i doma tak to se pak nedivím, že jsou nasraní na celý svět.

Jo dechovky? Ty jsem včera hrál taky

Za tota.jsem na nich taky pařil ale omezovat se nenechám i za cenu nejviší.

SSbírkou, ale jinak pravda pravdoucí.

Üž se zase sousedka ozývá, no ta má dost, ať si bouchá jak chce, jsem ve svojem bytě, tak by bylo trošku trapné, kdybych si nemohl ve svém bytě pustit hudbu

Kdyztak me dej kontakt na tu tvou sousedku, se k ni na tyden nastehuju se svou aparaturou a vylecim te raz dva.. Bych si mimo jiny nezapomel nabalit basku s 300W kombem,2x 400W reprobox a mou sbirku cd Urcite by nechybela Metallica,Judas Priest,Slipknot,Sepultura,Soulfly,Heloween,Static-X,SOAD,a pak ece neco na dobrou noc..Nirvanu,Nickelback,Red Hoty,Iron Maiden,... Ted premyslim ze by na to asi nestacil proud..ale to nevadi,bych si od tebe natahl prodluzku,na oplatku bych ti pustil neco "mekciho", treba Offspringy Kdyz by ti to nestacilo tak by dojel este kamos s elektrikou a dali bysme duet Co ty nato? Timto zpusobem sme uz na pozadani jedne rodiny snizili hlucnost jedne diskoteky v okoli.Co nedoresil mestsky urad doresili sme my Si asi zalozime s.r.ocko a budem rejzovat tezky prachy. Co takhle antiblikaci s.r.o. ? Hip-hop,rap,disco,techno a vsechno tomu podobny fuju fuj fuj a este jednou fuj

Abych nezapomel..bydlim na samote u lesa ve srubu s vlastni mini elektrarnouP.S. Srnky uz si zvykly

Kámo do desíti ti múže vyhulit do devíti slušnost. Ať si spomenou když byli voni babky mladý jak řádili na seně řvali rozkoší na celou ves kdo jim to zakazoval !!! Dnes je jiná doba hudba žít co ještě máme udělat pro svou svobodu !!! Žij jseš tu jenom jednou !!!!

Ja by som jej chytil tu metlu a hodil ju dole. Bud bude prichytena na metle a poleti s nou alebo s tym konecne prestane....Ak si kupi novu alebo pojde dole pre tu svoju, tak to mozes urobit zas. Ju to urcite prestane bavit...:)))Bud zbankrotuje alebo ju to unavi na smrt

Dneska už mám na to jiný názor. Když si říkám, jestli ji ta hudba nevadí, tak si řeknu, že jestli jo, tak je to její mínus.

A ty jsi blbec [b] A TO JE ZASE TVÉ MÍNUS [/b]

dam ti inu radu mirek, odstahuj sa od mamky niekde inde kde si budes moct pustat hudbu aj nahlas

kam?

Třeba do autobusového depa,ráje všech Typhlosionů.

Tím autobusovým depem myslíš co?Toto?Garáže HranečníkPočáteční ul. č. 2Slezská Ostrava ??

Zjisti si, jaká hudba se líbí jí a ve stejnou dobu si stejně hlasitě a za stejných dalších podmínek pouštěj její oblíbenou hudbu.

A není to náhodou tím, že už jsi ohluchl a tak se Ti to zdá potichu?

Id k nej a povedz jej, ze Ti vadi, ked bucha do stien, pretoze sa musis ucit a i napriek tomu, ze si pustis hudbu, aby si to nepocul, je to neznesitelne a pokial v tom bude pokracovat, ze sa budes stazovat na urade ... :o)

1/ Co nechceš, aby druzí činili tobě, nečiň ty jim! Výroba naschválů je spolehlivým poznávacím znakem debility.2/ Je otázka, čemu říkáš hudba. Té paní se to asi nelíbí a v panelákách všeho druhu zvuky prolézají zejména tam, kam nemají. Zkus utěsnit montážní pěnou stoupačky U. T. (já jsem takto vyřešil operistku o patro výš) a repráky postav na molitan. Pokud by to nestačilo, tak už zbývají jedině sluchátka (Ostatně je z nich mnohem kvalitnější zvuk, než z repráků a nemusíš řešit rovnováhu sterea.)

no my měli ve vchodě taky takového,který nebral ohled, a ani na mimina. Stačilo překlemovat na chodbě jeho el hodiny a za čtvrt roku ho nabonzovat. Úspěch se dostavil.

Vše co tady bylo řečeno o toleranci platí, kvalitní sluchátka jsou snad lepší než bušící sousedi. Bacha taky na hygieniky - paní si bude stěžovat, hygienici přijdou a změří u ní hluk Od Tebe) a když bude paní vytrvalá, tak jseš namydlenej - pokuta Tě nemine.

Ty kokote dokopal bych tě co to tady meleš za víkali ty si právník vyhulil by si psa. Ty omezuješ k čemu je aparatura pro dokonalej poslech jak si starej že si tak chytrej. Ty a tvoje zákony běžde do piči !!!! Nech se přeoplodnit !!!!!

výkalY, ty se zase nauč česky

Proč tu taháte staré dredy, které jsou o ničem a ještě od magora Mirka.

To asi proto, že to je lonská květnová oblbovačka.

Kdyby můj soused otočil subwoofer proti zdi, která nás odděluje, tak bych mu šel ukopnout hlavu  Jestli se takhle chováš, tak se raději odstěhuj mimo paneláky, protože souseda, který by pro tebe měl pochopení prostě nenajdeš! (upozorňuji, že můj věk je poloviční než v případě tvé sousedky).

Osobně myslím, že z pohledu sousedky je celkem jedno, kde je subwoofer umístěn..

Jednoduchy reseni - poradne vohul repro, baba se nasere (protoze pres ten rev neuslysi dechovku), pichne ji u srdce a je po problemuNeee, to bylo dost tvrdy reseni, v panelaku je s hlukem problem (nekoho vyrusi, kdyz si soused prdne, natoz poradny hudebni/filmovy zazitek). Doporucuju kvalitni sluchadla (doporucuju Koss Porta Pro), pak si to muzes pustit, ze ti praskout bubinky, ale ta stara pizda neuslisi nic

neuslYYší

***Vyřešeno***Budu stěhovat PC do jiného pokoje, tak bude od sousedky klid. Subwoofer sice zase bude hrát tak jak nyní "do stěny" ale za tou zdí bude naše kuchyň, takže to bude v klidu. A sousedi nahoře a dole mě nezajímají.

Prečo sa ozval Mirek keď to písal Typhlosion ????

Mirek = Typhlosin = 7603

Podívejte, pane kolego, my jsme v paneláku měli také takový dáreček, který si otevřel okna, pustil muziku a vyprávěl sousedům nějaké kecy o svobodě a toleranci. A sousedi, co s ním nebydlí na patře mu rádi přizvukovali, zejména, když se jich to netýkalo. Tak jsem jednoho dne pustil i já hudbu na plné pecky a šel jsem ven na procházku. A když měli sousedé mekty, tak jsem jim udělal přednášku na téma : význam vzájemné tolerance v demokratické společnosti. Tak nakonec tomu mému sousedovi několik ostatních sousedů řeklo, že jestliže ještě jednou pustí hudbu a otevře si okna, tak že mu osobně přijdou rozbít hubu. A od té doby je v baráku klid a vzájemné pochopení a tzv. tolerance. Možná, že něco podobného by to chtělo zavést i u Vás v domě. Zdraví Jarouš

Toto už není vzájemná tolerance ale útisk.

Jarouši poť to skusit ke mě miluju metal a ňáka atrapa na chlapa my to nezkazí bydlim v Mostě u stovek vem si sebou i ty sousedy a hlavně zubaře a uvidiš co stebou vyvedu ženo !!!!!

poJĎ, pote, mi to, ne my, jak tak sleduju, jsi jen analfabet, co by se jen pral, brzo ti to někdo vysvětlí, a i tu češtinu ti natluče do hlavy.

kerej idiot todle zas vytáhnul

kterej asi? tady jediny -> Mirek

ale no nechtěl sem takhle na přímo

Čabas není dúvot k zamyšleni je za zenitem a to je ten dúvod ignorovat si ve svobodný zemi nenech se omezovat starýma struktúruma žij na plno to je tvuj život máš jen jen jeden jeb je !!!! Jinak se zabiješ !!!

Mal by si sa chovať mladíku. Nie si malý chlapec.