» Poradna » Mobily

Souřadnice (pozice) webkamery

Dobrý večer,zajímá mě, zdali je vůbec možné, vystopovat webkameru. V případě, že se opravdu taková věc, dá udělat, zajímal by mě určitý postup či nějaké teorie. Předem děkuji.Přeji hezký zbytek večera.- Anonym

Odpovědi na otázku

Místo stopování té webkamery si raději přečti podmínky soutěže. Pak zjistíš, že i kdybys věděl, kde je to auto zakopané, nemáš na něj nárok bez projití všech checkpointů:https://zakopaljsemauto.cz/vseobecne_podminky.pdfKlidně na něm můžeš celou dobu stanovat a nedostaneš ho.

Myslím, že by ses měl věnovat lopatě, na to máš možná dostatečné IQ.

Pokud je webkamera namířena na nebe tak možná v noci podle polohy hvězd lze určit její polohu.

není - je namířena na pole