» Poradna » Mobily

Soundbar k tv

Dobrý den mám Smart Tv Samsung UE55KU6172U .Hledám co nejlepší soundbar (preferuji s dolby atmos) a zároveň aby to šlo s xbox one x . Moc se v tom nevyznám a co jsem se koukal je toho až moc co si koupit . Zároveň chci aby mě šlo 4k a HDR při hraní na xboxu . Co jsem v tv hledal jde zpřístupnit na 4k pouze hdmi 1.Předem děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Atmos a soundbar? To je jako se chtít přihlásit na okruh F1 s Trabantem...Ano, prodává se to, protože výrobci vědí, že se vždy najde nějaký blázen co si to koupí.Nevyhazuj zbytečně peníze (svoje). Pokud máš nějaké přebytečné, dej to radši na charitu.