Sound Blaster X-Fi problém v XP

Včera sa my stalo že po nabehnití Win nefungoval vôbec zvuk v hrách vo filmoch atd.Bolo my to čudné lebo Win
nehlásil žiaden problém.Tak so odinštaloval driver a soft.Po reštarte my našlo nový hardware a pítal cd.Takže som
vylúčil že zvukovka je dead.Nainštaloval som ovladač aj soft k zvukovke a zvuk opet fungoval.Dnes som poobede
zapol PC a znova to isté.Tak som preinštaloval DX 9 a driver na zvukovku.Fungovalo to opeť.Tak sa pítam zároveň
prosím o radu ako postupovať ked sa to prejaví znova.Repair XP?

Odpovědi na otázku

Ahoj. Stiahni si update na kartu...
mne to robilo nieco podobne ale update to spravil...

Když vidím, jak tento exot používá ekvivalent slova "ptát se" a mutaci zájmena "já", pak musím pouze konstatovat - "zalez".

No ty si potom ešte väčší exot ked tu trepeš take ko......Filozofovanie si strč do riti ked nevieš poradiť, načo tu potom
lezeš ostaň pri pive v krčme

Už se to tady probíralo. Driver na CD stojí za prd. Vlítni na stránky výrobce, a budeš zívat.
Konkrétně já jsem měl ten samý problém, s tou samou kartou, po instalaci driveru ze stránek výrobce vše OK.

presne tak.....
..mne ta karta robila problemy, ked som doinstaloval RAM na 4GB...ale ten update na stranke vyrobcu karty to vsetko spravil...ako som uz spominal vyssie...

Stiahol som ovladač z marca 2008.No fungovalo.Až dnes to vypadlo.Tak som reštartol XP(s týmto ovladačom s netu) a
ovladač sa načítal a zvuk išiel.Pri pôvodnom ovladači po reštarte zvuk nešiel.Akú verziu ovladaču si stiahol lebo okrem
toho čo som stiahol ja iný tam nebol len beta verzie a tie sú naprd.Dik.

Tak nevím co jsi stahoval, a už vůbec nic o žádné "betě", ale je to ten první odkaz
cz.europe.creative.com ...

Dik.Ja som stahoval ovladač z 14 mar 2008.Stejto stránky.Bolo v ENG.To tam nebol čo si my poslal v odkaze.Super ešte
raz dík za pomoc.

Stránku som zadal ako creative.com.

Ja mám X-Fi Xtreme Music a nie Audio?

Ještě zkus - odstranit starý ovladač, vyndat kartu, nainstalovat nový, a kartu dát zpět.
opakuji - nejdřív ovladač, potom kartu.

Skusím.