Sound Blaster 5.1 VX Nelze nastavit prostorový zvuk v prohlížeči

Dobrý den najde se ňáká dobrá duše a poradí mi jak nastavit prostorový zvuk v prohlížeči?Mám zakoupenou zvukovou kartu Creative Sound Blaster 5.1 VX a Win 7 Enterprise 32bit.Ovladače jsem si stáhnul přímo od výrobce i když instalačka nešla nainstalovat až po rozbalení jinak to psalo že nenašlo hardware.Po instalaci softwaru od creative jsem si nastavil prostorový zvuk na 5.1 ale když jsem chtěl nastavit reproduktory ve windows(reproduktory-vlastnosti) tak místo karty doplňky(kde se nastavují reproduktory viz http://phgame.cz/5753/nastaveni-prostorove... ) tam je karta sound blaster tudíž mi hrajou pouze 2 přední a soubwofer..Už si nwm s tim rady díky za každý nápad

Odpovědi na otázku

Funguje pouze firefox a playery založené na tomto motoru.Např.-Avant browser a pod..

A ještě jsem zapoměl-zvuková karta musí umět 3D virtuální zvuk.Ta tvá karta je vykopávka a tohle v základu nemá(možná se pletu),ale jsou neoficiální ovladače(např.-daniel kawakami),kde by jsi to mohl rozjet.

CMSS a EAX umí takže 3D virtuální zvuk podporuje.Kdyby nepodporovala tak by nemohla být 5.1..Zkusim ty neoficiální ovladače co si psal díky za tip ale ještě předtím zkusím toto http://czech-skiilz.blog.cz/1206/creative-sound-blast...

Vyřešeno! stačilo ještě stáhnout a nainstalovat P17X_SupportPack_3_0.A pak jen zapnout Eax Effect .S originálním ovladačem bohužel EAX nefunguje proto je nutné doinstalovat SupportPack .Na závěr dodám že prostorový zvuk funguje pak ve všech prohlížečích..

Tady se nechá dohledat co jsem psal-http://danielkawakami.blogspot.cz/