Soulad frekvence procesoru a pameti

Prosim o sdeleni, na jakych frekvencich jedou procesory AMD od Duron  600 do 1000 a Athlon od 850. Trapil jsem se, kdyz se blokovala hra. Zkusil jsem nahodne misto pameti DIMM 133 MHz nasadit DIMM 100 MHz a chodilo to pri DURONu 750 bez problemu. Chci si ale poridit DURON nad 900 MHz, ale nevim, kde zjistit k tomu patrici frekvenci pameti.

Odpovědi na otázku

durony mají FSB 2x100MHz a liší se násobič. jenom 1GHz duron už má FSB 2x133