» Poradna » Mobily

Soukromý režim Samsung

Dobrý den,měl jsem na telefonu Samsung A3 soukromý režim a v něm složku fotografií, fyzicky uložené na sd kartě. S neaktivním soukromým režimem jsem si udělal zálohu celého telefonu pomocí smart switch a telefon uvedl do továrního nastavení, poté pomocí smart switch obnovil vše zpět. Soukromý režim však "zmizel". Je potřeba jej znovu zapnout, nastavit. Fotografie by stále měly být na sd kartě, ale ani telefon, ani pc je nedokáže najít. Existuje nějaká cesta? Předpokládám, že jsou "někde" skryty, zašifrovány..?

Odpovědi na otázku

Skryty být nemůžou, nemají kam :) Můžou být šifrovány, ale to bys přes PC musel na kartě aspoň něco vidět. Pokud se jeví jako prázdná, tak tam nejsou.

Jestli sis při továrním nastavení dal i format SD karty, tak máš po datech tak jako tak

Formát karty jsem nedal. Navíc jsem i celou kartu zkopíroval předtím do pc a při resetu vytáhl z telefonu. Takže pravděpodobně fotografie někde jsou, ale zanikla cesta a případný "klíč" k dešifrování

Jak nastavit soukromí režim http://www.samsung.com/cz/support/skp/faq/1045401Manuál k A3 http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201709/2017092... Soukromí režim je varianta šifrovaného kontejneru a pochybuji že se k datům dostanete.

Myslím, že pochyby nejsou na místě, k datům se už nedostane :)